1. Haberler
  2. Siyaset
  3. AK Parti Gaziemir Adayı Doğan, “Birlikte güçlü bir gelecek inşa edeceğiz”

AK Parti Gaziemir Adayı Doğan, “Birlikte güçlü bir gelecek inşa edeceğiz”

Cumhur İttifakı Gaziemir Belediye Başkan Adayı Deniz Doğan, Usta Öğreticiler ve Kursiyerleri ziyaretinde, Gaziemirlilerin refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışacağının sözünü vererek, ‘’Bizler, Gaziemir için bu ortak akıl ve dayanışma ruhuyla hareket ediyoruz.’’ dedi.

featured

Gaziemir Belediye Başkan Adayı Deniz Doğan, 31 Mart’ta gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Doğan, Gaziemir Halk Eğitim Merkezi’nde Usta Öğreticiler ve Kursiyerlerle bir araya gelerek, emek dolu çalışmalarını yakından inceledi. Ziyaret sırasında, vatandaşların eğitim ve beceri gelişimine yönelik yapılan faaliyetlerin önemine vurgu yapan Deniz Doğan, Gaziemir’in kalkınması ve ilerlemesi için eğitim alanında yapılan her türlü çalışmanın desteklenmesi gerektiğini belirtti. Kendisini samimi bir şekilde karşılayan usta öğreticiler ve kursiyerlerle yakından ilgilenen Doğan, onların talep ve önerilerini dikkatle dinledi.

Gaziemir’in her köşesindeki hikayeler, bizim hikayelerimizdir

Gaziemir’in geleceği için hizmetlerin kalıcı ve etkili olması gerektiğine vurgu yapan Deniz Doğan, belediyecilik anlayışında insan odaklı bir yaklaşımın önemini vurgulayarak, Gaziemirlilerin refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışacağının sözünü verdi. Gaziemir Belediye Başkan Adayı Deniz Doğan, ‘’Bu güzel şehirde, birlikte yaşadığımız değerli komşularımızla bir arada olmak, her daim yüreğimizi ısıtan bir duygu. Gaziemir’in her köşesindeki hikayeler, bizim hikayelerimizdir. Bu yüzden, bu şehre hizmet etmek, benim için büyük bir onur ve sorumluluktur. Halk Eğitim Merkezi, sadece bir eğitim kurumu değil, aynı zamanda bir umut ve geleceğe dair bir adımdır. Burada, yetişkinlerimiz ve gençlerimiz, yeni beceriler kazanarak, kendilerini geliştiriyorlar. Bu çalışmalar, Gaziemir’in geleceğini şekillendiren temel taşlardır.’’

Gaziemir’e olan sevgimiz ve bağlılığımızla, birlikte güçlü bir gelecek inşa edeceğiz

Gaziemir’in potansiyelinin büyük, hayallerinin büyük ve vizyonunu da büyük bir şehir olduğuna dikkat çeken Doğan, ‘’Ancak bu potansiyeli gerçekleştirmek, birlikte hareket etmek ve ortak akıl ile yol almakla mümkün olacaktır. Bizler, Gaziemir için bu ortak akıl ve dayanışma ruhuyla hareket ediyoruz. Ben, Gaziemir’in geleceğine inanıyorum. Çünkü burada yaşayan her bireyin, bu şehre olan sevgisi ve bağlılığı, bize ilham veriyor. Bizler, Gaziemir’in daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha mutlu bir şehir olması için var gücümüzle çalışacağız. Gaziemir’e olan sevgimiz ve bağlılığımızla, birlikte güçlü bir gelecek inşa edeceğiz.’’ dedi.

AK Parti Gaziemir Adayı Doğan, “Birlikte güçlü bir gelecek inşa edeceğiz”
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin