1. Haberler
  2. Siyaset
  3. AK Parti Gaziemir adayı Doğan: “Gaziemir’i sporun merkezi haline getireceğiz”

AK Parti Gaziemir adayı Doğan: “Gaziemir’i sporun merkezi haline getireceğiz”

Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu ile birlikte yaptıkları ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, Kasapoğlu’nun tecrübelerinden ve bilgi birikiminden faydalanacaklarını belirterek, ‘’Gaziemir'de gençlik merkezlerinden spor tesislerine, kültür-sanat etkinliklerinden eğitim programlarına kadar birçok alanda projeler geliştirmeyi hedefliyoruz. Hep birlikte, Gaziemir'i gençlerin ve sporun merkezi haline getireceğiz.’’ dedi.

featured

Cumhur ittifakı Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, saha çalışmalarını devam ettirirken, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun katılımı ile tenis kordu, SKM ziyareti ve gençlik ofisini ziyaret etlerini birlikte gerçekleştirdiler. Bu özel buluşmada, gençlik ve spor alanlarının kalkınmasına yönelik yapılacak çalışmalar ele alındı. Gaziemir’deki gençlerin ve sporcuların ihtiyaçlarına odaklanan bir vizyon ortaya kondu.

“Bakanımızın tecrübelerinden ve bilgi birikiminden faydalanacağız”

Gaziemir Belediye Başkan adayı Deniz Doğan, buluşmaya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Gaziemir’de gençlerimizin ve sporcularımızın daha iyi şartlarda faaliyet gösterebilmeleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Gaziemir’de yaşayan herkesin bildiği gibi, gençlerimizin ve sporcularımızın gelişimine büyük önem veriyoruz. Onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak, ilçemizin kalkınmasında temel önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu nedenle, bugün burada, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanımız, Milletvekilimiz Dr. Mehmet Kasapoğlu ile bir araya gelerek, Gaziemir’in gençlik ve spor alanlarında yapılacak çalışmaları değerlendirdik. Gençlerimiz, geleceğimizin teminatıdır. Onların eğitimden spora, sanattan kültüre kadar her alanda desteklenmesi ve teşvik edilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda, Gaziemir’de gençlik merkezlerinden spor tesislerine, kültür-sanat etkinliklerinden eğitim programlarına kadar birçok alanda projeler geliştirmeyi hedefliyoruz. Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun tecrübelerinden ve bilgi birikiminden faydalanarak, bu projeleri daha da güçlendirme amacındayız.’’ dedi.

“Hep birlikte, Gaziemir’i gençlerin ve sporun merkezi haline getireceğiz”

Sporun gençlerin sağlıklı bir şekilde büyümesine ve gelişmesine katkı sağladığının altını çizen Doğan, ‘’Aynı zamanda, sporun birleştirici gücüyle toplumumuzu daha da güçlendiririz. Bu nedenle, Gaziemir’de sporun herkes için erişilebilir olması ve en üst düzeyde desteklenmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Spor tesislerinin modernizasyonu, sporcu yetiştirme programları, amatör spor kulüplerine destek gibi konularda çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Hep birlikte, Gaziemir’i gençlerin ve sporun merkezi haline getireceğiz. Son olarak, bu özel buluşmaya katılan Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür etmek istiyorum. Tecrübelerinden ve desteklerinden dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Sağlıklı ve spor dolu bir gelecek için birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Gaziemir adayı Doğan: “Gaziemir’i sporun merkezi haline getireceğiz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin