AK Parti İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ, seçim mesaisine devam ediyor

İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ, haftaya Balçova ve Narlıdere programları ile başladı. Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, yeni haftaya, Balçova ve Narlıdere’de gerçekleştirdiği yoğun ziyaret programlarıyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Dağ, Balçova Ata Caddesi'nde başladığı ziyaretlerine, esnaflarla samimi sohbetler gerçekleştirerek ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek devam etti.

featured

Dağ, Balçova Ata Caddesi esnafını ziyaret ederek iş yerlerini tek tek dolaştı. Esnaflarla sıcak diyaloglar kurdu ve onların talep ve beklentilerini dinleyerek not aldı. İzmir’in ekonomik canlılığı için esnafın güçlendirilmesi ve desteklenmesi konusundaki kararlılığını vurgulayan Dağ, “İzmir’i hep birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.

9k=Z

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Balçova’daki ziyaretlerinin ardından Narlıdere Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşayan çınarlarla bir araya geldi. Huzurevi sakinleriyle samimi bir atmosferde sohbet eden Dağ, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinledi. Yaşlıların sosyal hayata daha fazla dahil edilmesi ve yaşam kalitelerinin artırılması için projelerini paylaşan Dağ, “Her yaştan İzmirliye hizmet etmek için buradayız” dedi.

Z

9k=

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın projelerini açıklayacağı lansman tarihi 13 Şubat tarihidir. 

AK Parti İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ, seçim mesaisine devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin