1. Haberler
  2. İzmir
  3. AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’dan Temizeller’e ziyaret

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’dan Temizeller’e ziyaret

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir'de birbirinden özel iddiaları, haberleri, belgeleri ve görüntüleriyle gündeme getiren TEMİZELLER’i ziyaret etti.

featured

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, TEMİZELLER Haber Programı Yapımcısı ve Sunucusu Usta gazeteci Ahmet TÜBCEL ile İzmir gündemine dair görüş alışverişinde bulundu.

Saygılı, TEMİZELLER ‘in yaptığı çalışmalarla ilgili Ahmet TÜBCEL ’den detaylı bilgi alarak yapılan çalışma ve araştırmaları dinledi. Saygılı yaptığı konuşmada basının vatandaşın sesi olma noktasındaki rolünün önemine değinerek, gazetecilik mesleğinin yoğun, anlık ve meşakkatli bir iş olduğunu dile getirdi.

Bilal Saygılı sözlerini şöyle devam etti:

DÖRDÜNCÜ KUVVET BASIN

“Sosyal, siyasal, ekonomik hayatımızda en önemli işlevi gören, fikir ve düşüncelerin kamuoyuna yansıtılması suretiyle karar alma süreçlerinde idareye yol gösteren basın, aynı zamanda devlet ile millet arasında bir köprü vazifesi görmektedir.

Yasama, yürütme ve yargıdan sonra dördüncü kuvvet olduğu kabul edilen basının gücü, toplumun yönlendirilmesi, fikir ve düşüncelerin yaygınlaştırılması anlamında basılı eserlerin ortaya çıkmasıyla başlamış, dünya yakın tarihinin her döneminde basının bu gücü ciddi şekilde hissedilmiştir. Yurtta ve dünyada meydana gelen gelişmelerden haberdar olunması, gelişmelerin geniş kitlelere yayılmasında en etkili araç olan basın, demokrasi kültürünün yaşaması ve gelişmesini sağlayan en önemli kurumların da başında gelmektedir” dedi.

TEMİZELLER’İ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

TEMİZELLER Gazetesi ve programını yakından takip edip İzmir’de yaşanılanlardan haberdar olduğunu dile getiren Saygılı, TİME 35 ve TEMİZELLER çalışma ofislerini ve stüdyoları gezerek çalışanlardan bilgi aldı onlarla sohbet etti. Saygılı TEMİZELLER programına çalışmalarında başarılar dileyip yoğun mesai temposundan fırsat buldukça yerel basın ziyaretlerine devam edeceğini söyledi.

TÜBCEL SAYGILIYI KUTLADI

Temizeller İmtiyaz sahibi ve gazeteci Ahmet Tübcel de Bilal Saygılı’ya yaptığı ziyaretten olayı teşekkür etti. Tübcel, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’ ya İzmir siyasetine yeni ve enerjik nefes getirdiğini vurgulayarak ‘ Saygılı il başkanı olduktan sonra yerel seçimlerde büyük bir mücadele örneği gösterdi. Sayın Bilal Saygılı hem il başkanlığına hemde partisinin ilçe teşkilatlarına vizyon kazandırdı. Kendisine çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum’ diye konuştu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, TİME 35’in bünyesindeki, İzmir Yazıyor Gazetesi, TEMİZELLER, www.egesonhavadis.comwww.izmirmilliegitim.com, çalışanlarının da bayramlarını kutlayarak ziyaretine son verdi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’dan Temizeller’e ziyaret
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin