AK Parti İzmir’de istifa.. İşte istifa nedeni

featured

Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Kandil, yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Kandil, istifa açıklamasında bulunarak bu kararı almasındaki en büyük etkenin, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’nın kendi ekibini rahatlıkla oluşturmasına imkan tanımak ve bu konuda elini güçlendirmek olduğunu ifade etti.

Kandil, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“KIYMETLİ DAVA ve YOL ARKADAŞLARIM!!!

Yaklaşık beş yıldır görev aldığım, Teşkilatlarında olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğum Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeliğinden bugün itibariyle istifa ediyorum.

Göreve geldiğim andan itibaren İl Başkanlarımızın himayesinde, Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği, Yeni Türkiye Yüzyılı için gece gündüz demeden çalıştık, mücadele ettik. Davamız için yorulmadan usanmadan koştuk, koşturduk.

Farklı yapısıyla ülkemizin en zor illerinin başında gelen ve Cehape anlayışı nedeniyle hiçbir zaman istediği karşılığı ve hizmeti göremeyen İzmir’imizde doğrular üzerine inşaa ettiğimiz AK DAVAMIZI halkımıza anlatmaya çalıştık. Bu süre zarfında istemeden de olsa ihmal ettiğimiz ya da kırdığımız kardeşlerimiz, büyüklerimiz olabilir. Hepsinden hem özür hem de helallik istiyorum. Benden yana da helal olsun.

AK Davamızın Kıymetli Neferleri… Bilinmelidir ki isimler geçici Davalar bakidir. Bu nedenle Mustafa Kandil’ler gelip geçer ancak bu kutlu davanın hizmetkarları bitmez. Aydın Şengül, Kerem Ali Sürekli ve son olarak da Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle İzmir İl Başkanı olarak atanan Değerli Başkanımız Sn. Bilal Saygılı’nın İlimiz için çok büyük bir değer olduğunu unutmadan, bugüne kadar nasıl olduysa bundan sonra da aynı minvalde hareket etmeye devam edecek, bu hisle hareket eden Teşkilatımızın yapılacak yerel seçimlerde gerekeni yapacağından zerre şüphem yoktur. Bu kararı almamdaki en büyük etkenin, Değerli Bilal Saygılı Başkanımızın kendi ekibini rahatlıkla oluşturmasına imkan tanımak, bu konuda elini güçlendirmektir. Bununla birlikte bir ünvan olsun ya da olmasın yine AK DAVAMIZA hizmet etmeye devam edeceğim. Hatta bu adımıma gerçekten de Davasına sadık diğer Yöneticilerimizin de dahil olacağı inancındayım.

AK davamıza, içimizdeki milliyetçi ruha, cumhurbaşkanımız liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İzmir İl Başkanımız Sayın Bilal Saygılı’ya sonuna kadar hizmet etmeye, yanında olmaya devam edeceğim.

Bu bağlamda, bugün son kez Ak Parti İzmir İl Yöneticisi olarak sizlere yazıyorum. Ben Mustafa Kandil olarak bu Davanın, bu yıkılmaz kalenin en küçük tuğlası olmaya devam edeceğim. Rabbim ömrümü ne zaman bitirecekse o zamana kadar dilimde, gönlümde Recep Tayyip Erdoğan olacak. Bu duygu ve düşüncelerle her şeyin en hayırlısını diliyor, sizleri Rabbime emanet ediyorum. Kalın sağlıcakla…”

 

AK Parti İzmir’de istifa.. İşte istifa nedeni

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin