1. Haberler
  2. Gündem
  3. AK Partili Eyyüp Kadir İnan, ‘’Bize destek veren hiç kimse kendini yalnız hissetmesin’’

AK Partili Eyyüp Kadir İnan, ‘’Bize destek veren hiç kimse kendini yalnız hissetmesin’’

featured

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, İzmir’de bir sokak röportajında Ak Parti lehine söylediği sözlerden dolayı etrafındaki bazı insanların tepkilerine maruz kalan Ayşenur Şen’ e Eyüp Kadir İnan’dan destek geldi. İnan, genç kızı Menemen ilçesindeki evinde ziyaret ederek moral ve destek verdi. Türkiye’nin özgüvenli ve cesaretli gençlere ihtiyacı olduğunu vurgulayan İnan, Şen’e, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

İNAN, EVİNDE ZİYARET ETTİ

İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan Türkiye’nin özgüvenli ve cesaretli gençlere ihtiyacı olduğunu vurgulayarak genç kızı ziyaret etti.
İnan genç kıza, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.
Ayşenur Şen de sokak röportajı sırasında insanların bir anda üstüne gelmeye başladığını söyledi.

“BU TÜR SALDIRILARI HEP BİRLİKTE KINAMAMIZ LAZIM”

AK Parti’nin gençlerin partisi olduğunu dile getiren İnan, şunları kaydetti:
Cumhurbaşkanımız ve partimiz bu zamana kadar gençlerin desteğiyle hep tarihi başarılara imza attı. Partimize gençlerin ne denli samimi destek verdiğini de Ayşenur kardeşimiz göstermiş oldu.
Gençlerimizi yalnız bırakacak değiliz. Herkes demokratik tercihlerini, fikirlerini ve düşüncelerini özgürce ifade edebilmeli. Bu tür saldırıları da hep birlikte kınamamız lazım. Onun içindir ki bizi destekleyen veya desteklemeyen hiç kimse bu ülkede yalnız olduğunu hissetmesin her zaman Ak Parti milletin partisi olmuş ve olmaya devam edecektir.

“AYŞENUR’UN DURUŞU AK PARTİ GENÇLİĞİNİN DURUŞU”

Genç bir kardeşimizin sokak ortasında düşüncelerinden, tercihlerinden dolayı sıkıştırıp adeta köşe başında böyle dar bir sokakta taciz ediyormuşçasına sırf ‘AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı’ destekliyor diye sözlü tacize uğramasını doğru bulmuyoruz. Ayşenur’un bu özgüvenli duruşu, AK Parti gençliğinin duruşu diyoruz.

“ÖLENE KADAR AK PARTİ DİYORUM”

İnan’ın ziyaretinden çok mutlu olduğunu ifade eden Şen, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da teşekkür ediyorum. Sonuna kadar da AK Parti’ye oy vereceğim, yani ölesiye kadar da ‘AK Parti’ diyorum başka da bir şey demiyorum.” dedi.

ERDOĞAN İMZALI FOTOĞRAFI HEDİYE ETTİ

İnan, Şen’e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üzerinde “Ayşenur Şen’e sevgilerimle” yazan imzalı fotoğrafını hediye etti.

AK Partili Eyyüp Kadir İnan, ‘’Bize destek veren hiç kimse kendini yalnız hissetmesin’’
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin