AK Partili Kırkpınar: “Fiyatları düşüreceğiz”

featured

Bilal Kırkpınar, belediyeye ait tesislerin sayısını artıracağını ve buralarda kar amacı güdülmeyeceğini kaydetti. Kırkpınar tüm belediye tesislerindeki hizmet fiyatlarının en aşağı seviyeye düşürüleceğini aktardı.

AK Partili Kirkpinar Fiyatlari dusurecegiz 1

Cumhur İttifakı Bayraklı Belediye Başkan Adayı Bilal Kırkpınar, Bayraklı Belediyesi sosyal tesis ve kafeteryalarını ziyaret etti. Belediyeye ait tesislerde çay, kahve, tost gibi hizmetlerin yüksek fiyatlarda olduğunu tespit eden Kırkpınar, belediyeye ait tüm sosyal tesis ve kafeteryalarda fiyatların en alt düzeye çekileceğinin sözünü verdi.

AK Partili Kirkpinar Fiyatlari dusurecegiz 3

“En aşağı seviyeye çekeceğiz”

Sosyal tesislerin sayılarını da artıracağını belirten Kırkpınar, “Bayraklı belediyesine ait sosyal tesis ve kafeteryalarımızı ziyaret ettim. Ne yazık buralardaki rakamlar ve masraflar yüksek durumda. Biz bu sıkıntının farkındayız. Buralardaki rakamları en aşağı seviyelere çekeceğiz. Kar amacı gütmeden aynı zamanda sosyal tesis ve kafeteryalarımızın sayısını da artıracağız.” İfadelerini kullandı.

AK Partili Kirkpinar Fiyatlari dusurecegiz 2

“Hiçbir kar amacı güdülmeyecek”

Sosyal tesis ve kafeterya sayısının da artırılacağını dile getiren Kırkpınar, “Belli yerlerde Pazaryerlerimizin üst kısmını sosyal tesis ve kafeteryalara dönüştüreceğiz. Buralardaki çay, kahve ve diğer masraflar minimum düzeyde olacak. Çünkü hiçbir kar gütmeyeceğiz.” diye konuştu.

AK Partili Kırkpınar: “Fiyatları düşüreceğiz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin