1. Haberler
  2. Gündem
  3. AK Partili Saygılı’dan CHP’li Aslanoğlu’nun canlı yayın davetine cevap

AK Partili Saygılı’dan CHP’li Aslanoğlu’nun canlı yayın davetine cevap

featured

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’nun arıtma tesislerini konuşmak üzere davet ettiği canlı yayına cevap verdi. Başkan Saygılı, “İzmir’in tüm sorunlarını her platformda tartışmaya varım. Ama yerinde… Sokakta… Ama önce; askıda bıraktıkları pek çok merak edileni; özellikle de Kendilerini, Örnekköy vakası gibi, üstüne yattıkları açıklamaları yapmaya; sonra da her başlığı yerinde konuşmaya davet ediyorum.” dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “İzmir’in tüm sorunlarını her platformda tartışmaya varım. Arıtma tesisleri dâhil, körfez kirliliği ve kokudan kent içi ulaşıma; alt yapıdan yarım bıraktıkları yatırımlara ve Kemeraltı’na kadar her sorunu hem de. Ama yerinde… Sokakta… Körfezi körfezde, buraya akan derelerin kenarlarında; trafiği trafikte, yatırımları kağnı hızıyla bile ilerlemeyen inşaat alanlarında konuşalım… Ama önce; askıda bıraktıkları pek çok merak edileni; özellikle de Örnekköy konut projesinde, vatandaşın canı hiçe sayılarak, malzemeden çalma skandalına açıklık getirselerdi.
İzmir, geçiştirilmeyecek kadar zekâ küpü, sorunları sosyal medyada iki satıra sıkıştırılmayacak kadar büyüktür! Kendilerini, Örnekköy vakası gibi, üstüne yattıkları açıklamaları yapmaya; sonra da her başlığı yerinde konuşmaya davet ediyorum. Sokakta buluşalım…”

AK Partili Saygılı’dan CHP’li Aslanoğlu’nun canlı yayın davetine cevap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin