1. Haberler
  2. Gündem
  3. AK Partili Sürekli gençlere seslendi

AK Partili Sürekli gençlere seslendi

featured

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Kerem Ali Sürekli, pazar mesaisinde çalışmalarını Menemen ve Bornova ilçelerinde gerçekleştirdi. Esnaf, muhtarlık ve mahalle ziyaretlerinde bulunan AK Partili Sürekli, oyunu ilk kez kullanacak gençlerin hanelerine konuk oldu, Küçükpark’ta yine gençlerle buluştu. Genç seçmenlere seslenen Sürekli, Türkiye’nin dünyadaki tüm mazlumların hamisi görevi üstlendiğini hatırlatıp, “Bu hamilik bizlere atalarımızdan yadigar, bizden sonra da gençlerimiz bu mirasımıza sahip çıkacak. Genç kardeşlerim, ülkemizin kazanımlarına sahip çıkacak sizlersiniz, size güvenim tam. Büyük ve güçlü Türkiye’mizi daha da güçlü kılacak, dünyada söz sahibi olarak yükseltecek olan yine sizlersiniz” diye konuştu.

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Kerem Ali Sürekli, seçim bölgesindeki yoğun çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Pazar mesaisinde çalışmalarını Menemen ve Bornova ilçelerinde gerçekleştiren Sürekli’nin ilk durağı Menemen İlçesi’nin Yanıkköy Mahallesi oldu. Türkiye’nin istiklali ve istikbali için bir dönüm noktası olan 14 Mayıs’a Yanıkköy’ün hazır olduğunu dile getiren Sürekli, daha sonra ilk kez oy kullanacak yeni seçmen ziyaretinde bulundu.

SÜREKLİ GENÇLERE SESLENDİ

Programlarında gençlerle buluşmaya özen gösteren, ziyaretlerinde gençlerle sohbet etmeyi, onları dinlemeyi ihmal etmeyen Milletvekili Adayı Sürekli, genç seçmenlere seslendi. Türkiye’nin dünyadaki tüm mazlumların hamisi görevi üstlendiğinin altını çizen AK Partili Sürekli, “Bu hamilik bizlere atalarımızdan yadigar, dünyanın neresinde olursa olsun bir mazlum ne zaman dara düşse yardım beklediği tek bir ülke var. O da Türkiye. Gönül coğrafyamız Balkanlardan, Arakan’a, Afganistan’tan Filistin’e kadar geniş bir coğrafyada mazlumların yardımına koştuk. Bizden sonra da gençlerimiz bu mirasımıza sahip çıkacak. Genç kardeşlerim, ülkemizin kazanımlarına sahip çıkacak sizlersiniz, size güvenim tam. Büyük ve güçlü Türkiye’mizi daha da güçlü kılacak, dünyada söz sahibi olarak yükseltecek olan yine sizlersiniz. O nedenle 14 Mayıs çok kritik bir dönemeç, mazlumların yalnız kalmaması için eser ve yatırım siyasetinin devam edebilmesi için Türkiye Yüzyılı’nı inşa edebilmemiz için şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için güç birliği yaparak yeniden Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti diyeceğiz. Bizim size olan güvenimiz ve inancımız tam, Allah’ın izniyle beraber tarih yazacağız” dedi.

ÖDEMİŞ SKM AÇILIŞINA DAVET

Yayla Mahallesi Muhtarı Kazım Yorulmaz’a vefat eden babası Hasan Yorulmaz için taziye ziyaretinde bulunan Sürekli, ardından Emiralem Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti, mahalleli ile buluştu. Türkiye’yi daha güzel ufuklara taşımak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletin gösterdiği istikamette ilerlemeye devam edecekleri söyleyen AK Partili Sürekli daha sonra Emiralem Merkez, Yayla, Değirmendere, Kır ve Yahşelli mahallelerinin muhtarlarıyla bir araya geldi. Bölgedeki çalışmalara ilişkin bilgi alıp muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Sürekli, Yahşelli Mahallesi ziyaretinde mahalleli ile hemhal oldu. AK Parti’nin 21 yıllık süreçte ortaya koyduğu sayısız eser ve 14 Mayıs sonrasına yönelik yapılacak çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerin yapıldı seçim koordinasyon merkezlerini açmaya devam ettiklerini dile getiren Sürekli, “Seçim bölgemizde farklı ilçelerimizde seçim koordinasyon bölgeleri açtık. Hemşehrilerimizle buluşuyor istişarelerde bulunuyoruz. Ödemiş Anafartalar Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’mizdeki hazırlıklarımızı tamamladık. Pazartesi günü saat 19.00’da açılışımızı gerçekleştireceğiz. Başta Ödemişli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm dava ve yol arkadaşlarımızı açılışımıza bekliyoruz” diye konuştu.

KÜÇÜKPARK’TA GENÇLERE KONUK OLDU

Programlarına gece de devam eden Sürekli, Bornova Küçükpark’ta, İzmir’de eğitim hayatını sürdüren üniversiteli gençlerle buluştu. Gençlerin yarınlara umut dolu gözlerle baktıklarını kaydeden Sürekli, gençlere güvendiğini, Türkiye Yüzyılı’nın, güçlü yarınların teminatı olan gençlerin omuzlarında yükseleceğini ifade etti. Bölge esnafları ve vatandaşlarla da sohbet eden Sürekli, gün boyunca kendilerini her programda güler yüz ve muhabbetle karşılayan hemşehrilerine ilgi ve destekleri için teşekkür etti.

AK Partili Sürekli gençlere seslendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin