1. Haberler
  2. İzmir
  3. Başkan Erhan Kılıç, “Çok nitelikli bir meclis olduğuna inanıyorum”

Başkan Erhan Kılıç, “Çok nitelikli bir meclis olduğuna inanıyorum”

Buca Belediyesi’nde 2019 – 2024 hizmet döneminin son olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Erhan Kılıç, “Çok nitelikli bir meclis olduğuna inanıyorum. Bundan sonrası için başarılı bir hayat diliyorum hepinize” dedi.

featured

Buca Belediye Meclisi, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden önceki son toplantısını yaptı. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın yönettiği toplantı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Beş yıllık görev süresinin sonuna gelen Başkan Kılıç, yaptığı veda konuşmasında meclis üyelerine, belediye bürokratlarına, çalışma arkadaşlarına ve Bucalılara teşekkür etti. 

Kılıç, “Zor bir beş yıldı. Depreminden tutun pandemiye, sel felaketine kadar aklınıza ne geliyorsa bu beş yılda yaşamadığımız kalmadı. Toplumda ciddi travmalar yaratan gelişmelerdi. Yaşanan problemler, vatandaşların beklentisi, problemlerin getirdiği ekonomik koşullar gerçekten zorlu bir beş yıl geçirdik. Çok nitelikli bir meclis olduğuna inanıyorum. Bundan sonrası için başarılı bir hayat diliyorum hepinize” diye konuştu. Başkan Kılıç, tüm olumsuzluklara rağmen değerli çalışmalara da imza attıklarını söyledi. Kılıç, yeni dönemde görev alacak başkan ve meclis üyelerine de başarılar diledi.