1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Günel, Uydukent’te meşale ve pankartlarla karşılandı

Başkan Günel, Uydukent’te meşale ve pankartlarla karşılandı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Uydukent’te düzenlediği toplantıda site sakinleri tarafından çiçek, meşale ve pankartlarla karşılandı.

featured

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Uydukent’te düzenlediği toplantıda site sakinleri tarafından çiçek, meşale ve pankartlarla karşılandı. Yoğun ilgi gösterilen buluşmada konuşan Başkan Ömer Günel, “Buraya uzun yıllardır yaşadığınız köklü sorunları çözmüş olmanın verdiği gönül rahatlığıyla geldim. Bir sonraki görev dönemimde de Uydukent’e olan yatırımlarımız devam edecek” dedi. 

Kuşadası Belediyesi tarafından 22 bin metrekare yeni yol, park alanı ve spor tesisi kazandırılan Uydukent’te Başkan Ömer Günel çiçek, meşale ve pankartlarla eşliğinde karşılandı. 1995 yılında yapımına başlanan ve aradan geçen sürede sorunlarının büyük kısmı Başkan Ömer Günel döneminde çözülen Uydukent’te, Albatros Sitesi Evleri önünde düzenlenen toplantıyla bölge sakinler yoğun ilgi gösterdi. 

CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve Değirmendere Muhtarı İsmail Atal’ın da katıldığı toplantıda, Uydukent sakinleri, Başkan Ömer Günel’i bağırlarına bastı. Uydukent sakinleri, yaşama geçirilen çalışmalar nedeniyle duydukları memnuniyeti çevreye astıkları ve üzerinde ‘Uydukent seninle çözüme kavuştu. Biz senden razıyız Ömer başkanım” yazılı pankartlarla dile getirdi.