1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Günel’den güvenlik kamera sisteminin kurulmasıyla ilgili destek

Başkan Günel’den güvenlik kamera sisteminin kurulmasıyla ilgili destek

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim çalışmaları kapsamında taksi duraklarının temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda talep, öneri ve sorunları dinleyen Başkan Ömer Günel, taksici esnafına, ticari araçlarda zorunlu hale getirilecek olan güvenlik kamera sisteminin kurulmasıyla ilgili destekte bulunacağının müjdesini verdi.

featured

Kuşadası’nda göreve geldiği günden bu yana kentin değişimi ve gelişimi için birçok vizyon projeyi hayata geçiren Başkan Ömer Günel, mümkün olan her fırsatta esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Ömer Günel, kentteki taksi duraklarının temsilcileriyle bir araya geldi. Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hüsnü Öten’in de katıldığı toplantıda Başkan Ömer Günel, şoför esnafına bugüne kadar Kuşadası’nda gerçekleştirdikleri alt ve üstyapı yatırımları ve diğer projeler hakkında bilgi verdi.

Toplantıda söz alan bir taksici esnafı, Mayıs ayından itibaren ticari araçlara güvenlik kamerası takma zorunluluğu getirileceğini belirterek Başkan Ömer Günel’den kendilerine yardımcı olmasını istedi. Her zaman şoför esnafının yanında olduğunu belirten Başkan Ömer Günel ise, “Ben göreve geldiğim ilk günden beri sizlerle çok yakından ilgilendim. Kuşadası’ndaki birçok taksi durağını yenileyerek modern ve estetik bir görünüme kavuşturdum. Sizlere bu konuda da destek olma sözü veriyorum” dedi.