1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Ömer Günel “Davutlar’a alnım ak, başım dik geldim”

Başkan Ömer Günel “Davutlar’a alnım ak, başım dik geldim”

Görev süresi boyunca her fırsatta hemşehrileri ile buluşan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, bu kez Davutlar Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Başta kadınlar ve çocuklar olmak üzere Davutlar Mahallesi sakinleri tarafından büyük bir sevgiyle karşılanan Başkan Ömer Günel “5 yılın ardından karşınıza alnım ak, başım dik gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Desteğiniz ile Davutlar Mahallesi’nde başlayan hizmet çağı sürecek” dedi.

featured

Başkan Ömer Günel’in Davutlar Mahallesi programı, seçim ofisi ziyareti ile başladı. Davutlar Mahallesi Seçim Ofisinde partilileri ve hemşehrileri ile buluşan Başkan Ömer Günel, 5 yıl boyunca yaşama geçirdiği hizmet ve projeler ile ilgili olarak bilgi aktardı. 2019 yerel seçimleri öncesinde Davutlar Mahallesi’ne verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Ömer Günel “2019 yılında, Davutlar’ın alt yapı sorunu kalmayacak demiştik. Aydın Büyükşehir Belediyemiz kanalizasyon alt yapısını tamamlarken Kuşadası Belediyesi olarak biz de üst yapıda gerekli çalışma ve yenilemeleri yaparak Davutlar’da yaşayan hemşehrilerimize verdiğimiz sözü tuttuk” diye konuştu.

“DAVUTLAR’IN HİZMET ÇAĞI SÜRECEK” 

5 yılda Kuşadası genelinde yapılan 933 milyon 702 bin TL’lik yol yatırımından en büyük payı Davutlar Mahallesi’nin aldığına dikkat çeken Başkan Ömer Günel “124 milyon 425 bin TL’lik yatırımla Davutlar’a 35 kilometre yeni yol kazandırdık. Elbette ki çalışmalarımız bununla sınırlı kalmayacak. Önümüzdeki dönemde düğün salonunu bütünüyle yenileyerek aynı bölgeye gençlik merkezi, kütüphane ve emekli hemşehrilerimizin huzurla vakit geçirebilecekleri İkinci Bahar Merkezi adıyla yeni bir sosyal tesis kazandıracağız. 5 yılın ardından sizin karşınıza alnım ak, başım dik bir biçimde geliyorum. Desteğiniz ile Davutlar Mahallesi’nde yaşanan hizmet çağı sürecek” dedi.