1. Haberler
  2. İzmir
  3. Başkan Ömer Günel, “Duruşu olan siyasetçi CHP çatısı altındadır”

Başkan Ömer Günel, “Duruşu olan siyasetçi CHP çatısı altındadır”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Örgütü’ne (CHP) yeni katılan Hadimli hemşehrileriyle bir araya gelerek rozetlerini taktı. Törende konuşan Başkan Ömer Günel, “Aramıza hoş geldiniz. Sizleri CHP çatısı altında görmekten dolayı mutluluk duyuyorum” dedi.

featured

CHP Kuşadası İlçe Örgütü’ne katılan Hadimli yaklaşık 70 yeni üye için İkiçeşmelik Mahallesi seçim ofisinde rozet takma töreni düzenlendi. Törene Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı. Kuşadalıların yoğun ilgi gösterdiği tören, düğün havasında geçti.

Üye alım töreninde konuşan Başkan Ömer Günel, “Sevgili Hadimli kardeşlerim öncelikle bugün bizlerle beraber olduğunuz için çok mutluyum. Aramıza hoş geldiniz. Sizleri CHP çatısı altında gördüğüm için gurur duydum. Yaklaşan yerel seçimler öncesi hemşehrilerimizin bize olan ilgisi her geçen gün artıyor. Bakın daha rakiplerimizden biri adayını bile bulamadı. Omurgalı siyaset, duruşu sağlam siyaset ve geldiği yeri unutmayan bir siyasetçi arıyorsanız, çatısı altına geleceğiniz yer Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Siyaset dediğiniz şey ilkedir, ahlaktır, edeptir. O ilkeler çerçevesinde bulunduğum kentteki hemşehrilerime hizmet etmektir. Toplumun arasına girerken kafanı öne öne eğmemektir” diye konuştu.

Toplu üye katılım töreni, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek tarafından yeni üyelere rozetlerinin takılmasıyla sona erdi.

Başkan Ömer Günel, “Duruşu olan siyasetçi CHP çatısı altındadır”
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin