1. Haberler
  2. Gündem
  3. Başkan Ömer Günel’den genç veterinerlere destek

Başkan Ömer Günel’den genç veterinerlere destek

Kuşadası’nda görevde olduğu 5 yılda sokak hayvanlarıyla ilgili birçok önemli projeyi yaşama geçiren Başkan Ömer Günel, can dostları sağlıklarına kavuşturan genç veteriner hekimlere destek olmayı da ihmal etmiyor.

featured

Kuşadası’nda görevde olduğu 5 yılda sokak hayvanlarıyla ilgili birçok önemli projeyi yaşama geçiren Başkan Ömer Günel, can dostları sağlıklarına kavuşturan genç veteriner hekimlere destek olmayı da ihmal etmiyor. Bu kapsamda Başkan Ömer Günel, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Ertuğrul Yılmaz’a ait Güvercinada Veteriner Kliniği’nin açılışını yaptı.

“Bu kentte yaşayan tüm canlılardan sorumluyum” diyerek göreve gelen ve ilk icraat olarak Kuşadası sahilinde yıllardır faaliyet gösteren faytonları kaldıran Başkan Ömer Günel, kentin patili sakinleriyle ilgili her faaliyete katılıyor. 5 yıllık görev süresi boyunca kente Can Dostlar Defin Alanı, Haybulans araçları, kedi-köpek evleri, mamamatikler, suluklar, köpek eğitim parkları ve Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ni kazandıran; Kuşadası Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nin de bakım ve tedavi koşullarını yüksek standartlara çıkaran Başkan Ömer Günel, mesleğe yeni başlayan genç veterinerlere de destek oluyor. Bu kapsamda Başkan Ömer Günel, Cumhuriyet Mahallesi Öztürk Sokak’ta bulunan Ertuğrul Yılmaz’a ait Güvercinada Veteriner Kliniği’nin açılışına katıldı.

Kliniğin açılış kurdelesini kesen Başkan Ömer Günel, “Kuşadalı genç veteriner arkadaşıma nice can dostumuzu sağlığına kavuşturacağı başarılı ve mutlu bir hekimlik hayatı diliyorum. Mesleğe yeni başlayan veterinerlere de Kuşadası Belediyesi’nin can dostlar için yaşama geçirdiği projeleri yakından incelemelerini tavsiye ediyorum” diye konuştu.

Başkan Ömer Günel’den genç veterinerlere destek
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin