Başkan Tekin, aday adaylığını meclis toplantısında duyurdu!

Torbalı Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısı gerçekleşti. Meclis toplantısı öncesinde Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, 2024 yılında gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday olacağını açıkladı. Tekin, Torbalı Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu ifade ederek, başkanlık adaylığını evinde açıklamayı tercih ettiğini belirtti

featured

Torbalı Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısı gerçekleşti. Başkanlıktan ve komisyonlardan gelen önergelerin görüşüldüğü Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in başkanlığında toplanan meclis toplantısın komisyonlardan ve başkanlıktan gelen önergeler görüşüldü.

2Q== - Egesonhavadis

Meclis toplantısı öncesinde ise Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, 2024 yılında gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday olacağını açıkladı. Başkan Tekin’in aday olacağını açıklamasının ardından meclis salonunda bulunanlar, Tekin’i alkışlayarak tebrik etti.

9k= - Egesonhavadis

TEKİN: BU BÜYÜK AİLEYE BAŞKANLIK YAPMAKTAN ONUR DUYUYORUM

Belediye Başkanı Mithat Tekin, Torbalı Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu ifade ederek, başkanlık adaylığını evinde açıklamayı tercih ettiğini belirtti. Başkan Tekin, yaptığı açıklamada “Sayın meclis üyelerim, kıymetli Torbalı halkı. Rahmetli başkanımızın vefatının ardından göreve geldiğim 2021 Nisan ayından bu yana siz saygıdeğer meclis üyelerimizle birbirimizi kırmadan, dökmeden uyum içerisinde çalıştık. Çok şükür Torbalı halkının yüzünü kızartacak başını öne eğdirecek hiç bir karara imza atmadık. Hiçbir belediyede görülmeyecek şekilde, neredeyse kararların yüzde 95’ini oy birliğiyle aldık. Bizler, Meclis üyelerimizle, müdürlerimizle, mesai arkadaşlarımızla büyük bir aileyiz. Bu büyük aileye başkanlık yapmaktan onur duyuyorum. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta sonu başkanlık için başvurumuzu yaptık, ardından Genel Merkezimizde gerekli görüşmeler gerçekleştirdik. Bu kutlu göreve tekrardan talip olduğumu huzurlarınızda paylaşıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun… Neylerse mevlam eyler, O da güzel eyler… Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Ayrıca tüm partilerden belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday olan arkadaşlara da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

2Q== - Egesonhavadis

Başkan Tekin, aday adaylığını meclis toplantısında duyurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin