1. Haberler
  2. Manşet
  3. Bayraklı Belediyesinde anaokulu sayısı 5’e çıktı

Bayraklı Belediyesinde anaokulu sayısı 5’e çıktı

featured

Bayraklı’da eğitim çalışmaları ile fark yaratan, yatırımlarıyla örnek olan Bayraklı Belediyesi, Onur Mahallesi’ndeki anaokulunun inşasında sona geldi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, açılış aşamasına yaklaşan yeni eğitim yuvasındaki çalışmaları yerinde inceledi.

 

AİLELER BEMO’YU ÇOK SEVDİ

Onur Mahallesi Anaokulu, Bayraklı Belediyesi’nin 5’nci okul öncesi eğitim kurumu olacak. Daha önce Ayda Bebek, Elif Bebek ve Pati İzi Anaokullarını hizmete açan Bayraklı Belediyesi, Yamanlar Kültür Merkezi içindeki anaokulunun inşasında da sona gelmişti. Bu kapsamda 380 metrekare kullanım alanına sahip Onur Mahallesi’ndeki yeni anaokulunda 4 sınıf, 1 uyku odası, 1 yemekhane ve idari ofisler yer alıyor. Bayraklı Eğitim Modeli’nin adil ücret politikası, kaliteli ve çok yönlü eğitim anlayışı veliler tarafından da beğeni topluyor.

 

ANAOKULUNDAN ÜNİVERSİTEYE…

Başkan Sandal “Çocuklarımızın eğitimi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Göreve geldiğimizde verdiğimiz bir söz vardı; “Hiçbir çocuğumuz ekonomik imkansızlıklardan dolayı eğitimden geri kalmayacak” dedik! Ve bunun gerekliliğini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Anaokulundan üniversiteye kadar her an ve her alanda çocuklarımızın yanındayız. Bu kapsamda Onur Mahallesi’ndeki çocuklarımızı da Bayraklı Eğitim Modeli’nin kaliteli yapısıyla tanıştıracağız. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Bayraklı Belediyesinde anaokulu sayısı 5’e çıktı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin