Bergama Belediye Başkanı Koştu’dan hodri meydan: İspat etsinler istifa edeyim!

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Yurt içi ve yurt dışında villa ve binalar aldı" iddiaları ile ilgili açıklama yayınladı. Başkan Koştu, Evimi başkan seçilmeden önce aldım. Onun dışında, villa, ev veya bina almışlığım yok. 2 gündür sosyal medyadan iftira kampanyası yürütenler var. İddialarını ispat etsinler hemen başkanlığı bırakırım. İspat edemezlerse müfteridirler, yalancıdırlar ve haysiyetsizlerdir" dedi ve ekledi. Hodri Meydan.

featured

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Yurt içi ve yurt dışında villa ve binalar aldı” iddiaları ile ilgili açıklama yayınladı. Başkan Koştu, Evimi başkan seçilmeden önce aldım. Onun dışında, villa, ev veya bina almışlığım yok. 2 gündür sosyal medyadan iftira kampanyası yürütenler var. İddialarını ispat etsinler hemen başkanlığı bırakırım. İspat edemezlerse müfteridirler, yalancıdırlar ve haysiyetsizlerdir” dedi.

BAŞKAN KOŞTUNUN KAMUOYUNA AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

1 – 2 gündür sosyal medya üzerinden hakkımda yurt içi ve yurt dışında villa ve binalar aldığım şeklinde yalan ve iftira niteliğinde şer odakları tarafından kirli ve sinsi kampanya yürütülmektedir. Devletin tüm resmi kayıtları ortadadır. Belediye Başkanı seçilmeden önce almış olduğum ve şu anda halen kullanmakta olduğum bir evim bulunmaktadır. Onun dışında Belediye Başkanlığım süresince tarafımca villa, ev veya bina alınmış olması kesinlikle söz konusu değildir. Bunun aksini iddia edenler bu iftirayı ispat ettikleri takdirde istifa etmeye hazırım. İspat edemezlerse müfteridirler, yalancıdırlar ve haysiyetsizlerdir. Bu duruma ilişkin olarak ilgili paylaşım ve şahıslarla ilgili yasal işlem başlatılmıştır. Hodri meydan.

Hakan Koştu

Bergama Belediye Başkanı

Bergama Belediye Başkanı Koştu’dan hodri meydan: İspat etsinler istifa edeyim!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin