Bornovalı çocuklar ara tatil etkinliklerini çok sevdi

Bornova Belediyesi’nin 5 farklı noktada düzenlediği etkinliklere katılan Bornovalı minikler tatilin keyfini çıkardı. Geleneksel Türk Tiyatrosunun önemli figürleri Karagöz ve Hacivat’ın başından geçen olayların anlatıldığı Karagöz Yazıcı adlı oyun, Hayali Deniz Özgökçe tarafından sergilendi.

featured

Bornova Belediyesi yarıyıl tatiline giren öğrencileri geleneksel Türk tiyatrosu ile tanıştırdı. Türk kültürünün önemli bir parçası olan gölge oyunu ile tanışan öğrenciler eğlenceye doydu.

2Q==

Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi,Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Sosyal Tesisleri, Naldöken ve Pınarbaşı Kültür Merkezleri ile Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen gösteriler yoğun ilgi gördü. 

9k=

Yıl boyunca, düzenlenen kurs ve atölyelerle Bornovalı çocukların yanında olduklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ,

Z

“Bornovalı çocuklarımızın eğitimlerine destek olurken, bilim ve sanat alanlarında hazırladığımız kurslarla da gelişimlerine katkı sunuyoruz. Tatil dönemlerinde onlar için düzenlediğimiz aktivitelerle de okul stresini eğlenerek atmalarına sağlıyoruz”dedi.

Bornovalı çocuklar ara tatil etkinliklerini çok sevdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin