1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Çeşme Adayı Tanık, “Çeşme’yi beraber yöneteceğiz ayırmadan ayrıştırmadan”

Çeşme Adayı Tanık, “Çeşme’yi beraber yöneteceğiz ayırmadan ayrıştırmadan”

Cumhur İttifakı Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık, ilçenin öz kaynaklarının ve ilçedeki insan kaynağının Çeşme’yi yönetmeye yeterli olduğuna değinerek “Biz ilçemizin geleceğini, siyasi çekişmelerin, sermayelerin kurbanı etmeyeceğiz. Çeşme’yi beraber yöneteceğiz ayırmadan ayrıştırmadan, Bizim bizden başkasına ihtiyacımız yok” dedi.

featured

Bütün sorunları biliyoruz, projelerimiz hazır

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde geri sayım devam ediyor. Cumhur İttifakı Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık saha çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Alaçatı’da esnaf ve halk buluşmaları yapan Başkan Adayı Tanık’a taleplerini anlatan halk, altyapı yetersizliğinden, plansız belediyecilik hizmetlerinden yakınarak sorunlarını dile getirdi ve artık bu sorunların son bulmasını istediler. Tanık sorunlara vakıf olduğunu belirterek “1 Nisan itibariyle sizlere hizmet etme onurunu yaşayacağız. Bütün sorunları biliyoruz ve çözümlerine dair projelerimiz hazır. Alaçatı’nın marka değerini koruyarak yükseltirken, yerli halkı ve onların refahını görmezden gelmeyeceğiz. Yıllardır ihmal edilen kronik sorunları, 7/24 gece-gündüz demeden çalışarak sizleri hizmetle buluşturacağız” dedi.

 

 “Hasılat hesabı yapanlar var, ben orta diğerin başkanı olacağım ”

Seçim kampanyası boyunca Çeşme sokaklarını karış karış dolaşarak, ilçe halkının ilgisizlikten ve çifte standarttan şikayet ettiğine şahit olan Tanık,