1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP Çiğli Adayı Yıldız saha çalışmalarına devam ediyor

CHP Çiğli Adayı Yıldız saha çalışmalarına devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Çiğli Belediye Başkan Adayı Onur Emrah Yıldız; saha çalışmalarında dur durak bilmiyor. Arka arkaya kucaklayıcı hamleler yapan Yıldız; ilçesindeki siyasi partileri ziyaret ederken; yeni sloganı “ Şimdi Çiğli Zamanı” yı da yola çıkardı.

featured

CHP’li Yıldız, yaptığı ziyaretleri ve yeni sloganını şu ifadelerle anlattı; “ Çiğli hepimizin. Hepimiz burada yaşıyoruz. Yarışabiliriz, rekabet edebiliriz ama asla düşman olamayız. ‘Birlikte Yeni bir Çiğli’ derken de ayrımsız, gelişen bir Çiğli hedefimi ortaya koymuştum. Şimdi de zamanı geldi, diyoruz. Hazırım ve kararlıyım. Çiğli’nin artık kaybedecek bir saniyesi yok.”

Yol haritamız belli, projelerimiz hazır

Açıklamasında; “Şimdi Çiğli Zamanı diyebiliyor olmamın en önemli dayanağı, hazır ve kararlı olmam. Yol haritamız belli, projelerimiz hazır.” diyen CHP Çiğli Adayı Onur Emrah Yıldız; şunları söyledi; “ İlçemizde çöpten, kentsel dönüşüme; sanayiden alt yapıya; kültür ve sosyal tesislerden pazar yerlerine iyileştirme ve yeni yatırımlar şart. Gençlerimizin, yaşlılarımızın, engellilerimizin; işsizlerimizin, evsizlerimizin desteklenmesi şart. Her biri için projem ve formülüm hazır. Ancak, elimizde bir sihirli değnek de yok. Aynı anda ve kısa sürede olamayacak, sürecin doğası ve yasalar gereği mücadele gerektirecek kararlılık ve sabır gerektirecek büyük sorunlarımız da var. Kimse merak etmesin. O yol haritaları cebimde. Projelerimiz, Çiğli halkının görüşleri, beklentileriyle; öncelikleriyle şekillendi. Bunları kısa süre içinde, doğrudan hemşerilerimizle, Çiğli’nin gerçek sahipleriyle paylaşacağım.” 

Olmazsa olmazlarını sıralayan Yıldız; ” Yol haritamız gibi, ilkesel duruşumuz da belli. Tüm bunları yaparken; hukuk çiğnenmeyecek, hak yenmeyecek, bilim es geçilmeyecek, ‘ben yaptım oldu’ denmeyecek. Eşit ve adaletli yaklaşım; en önemlisi şeffaf bir uygulama esas olacak.” dedi.