1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP Urla’da Selçuk Balkan’ın seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü!

CHP Urla’da Selçuk Balkan’ın seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü!

Cumhuriyet Halk Partisi Urla Belediye Başkan Adayı Selçuk Balkan’ın seçim ofisi, 7 Mart 2024 Perşembe günü açıldı.

featured

Binlerce Urlalının katıldığı açılış programına CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Murat Bakan, Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel, İzmir Milletvekili Ednan Arslan, Yüksel Taşkın, Sevda Erdan Kılıç, Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay ve Çeşme Belediye Başkan Adayı Lal Denizli katılım gösterdi.

Önceki dönem İl Başkanlarından Alaaddin Yüksel ve Kemal Karataş’ın yanı sıra önceki dönem İzmir Milletvekilleri Kani Beko ve Tacettin Bayır, Buca Eski Belediye Başkanı Ertan Erdek, Konak Eski Belediye Başkanı Ahmet Sarışın ve Çeşme Eski Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ile önceki dönem Urla Belediye Başkanlarından Bülent Baratalı, Selçuk Karaosmanoğlu ve Sibel Uyar’ın da yer aldığı açılış programında İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye üye olan 85 yurttaşa rozetleri takıldı.

1 Nisan sabahı Urla Belediyesi’nin kapılarının tekrardan halka açılacağını söyleyen CHP Urla İlçe Başkanı Pelin Karasakal gerçekleştirdiği açılış konuşmasında ‘4 buçuk yıl bizi atanmış bir iradeye mahkum edenlere inat sabırla bekledik. Bu akşam görüyorum ki biz kazandık, Urla kazandı. 1 Nisan sabahından itibaren biz yokken bu belediyenin içinde neler oldu, hepsinin hesabını tek tek soracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın’ ifadelerine yer verdi.