1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP’de tam liste: 30 ilçede kimler meclis üyesi adayı oldu?

CHP’de tam liste: 30 ilçede kimler meclis üyesi adayı oldu?

YSK'nın belirlediği son teslim gününde yoğun bir trafik yaşanıyor. CHP'de İzmir'in bazı ilçelerinde meclis üyeleri aday listeleri belli oldu.

featured

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği son resmi başvuru gününde meclis üyeleri aday listeleri birer birer belli oluyor. 

CHP’de İzmir’de de bazı ilçelerde meclis üyeleri aday listeleri belli oldu. 

Buna göre listeler şöyle şekillendi: 

ALİAĞA 

1- Erol Güngör

2- Savaş Dağdeviren

3- Gizem Çetinkaya Ülker

4- Doğanşah Aydın

5- Murat Arcak

6- Müesser Eylül Işık

7- Mustafa Topçu

8- Fikri Deniz

9- Nadire Ural

10- Yunus Akın

11- Faik Babayiğit

12- Yaren Öztürk Parlak

13- Muhterem Şeker

14- Barış Bıdık

15- Neriman Arı

16- Kemal Özer

17- Ilgın Kavaklıoğulları

18- Semra Boracı

19- Cemal Barış Erdal

20- Yaşar Aziz Kaya

21- Nigar Aydın

22- Fikri Temur 

23- Ergin Düzkaya

24- Esra Bayer

25- Serkan Sevinç 

26- Hasan Gülmez

27- İslam Doğan Kılıç

28- Mert Macit 

Kontenjan adayları: 

1- Musa Özcan 

2- Ali Özener

3- İbrahim Doğangül

BAYINDIR

1- Şükrü Süreroğlu

2- Aydeniz Önder

3- Hamit Kırkıcı

4- İsmail Ersavaş

5- Esin Alan

6- Süleyman Ferit Sırımcı

7- Mehmet Coşkuner

8- Hüseyin Metin Kaya

9- Sevinç Sezginoğlu

10- Eren İrim

11- Zafer Yenier

12- Tuncay Erbey

13- Cem Erkmen

Kontenjan adayları: 

1- Bekir Gündoğdu

2- Durmuş Köpüklü

 

BALÇOVA

1- Banu Gençkan

2- Onur Topuz

3- Nurcan Adıgüzel

4- Dilara Dündar

5- İlter Güventürk

6- Korcan Uçman

7- Serap Kılıççıoğlu

8- Salih Küçükbayrak

9- Cengiz Öngör

10- Murat Arslan

11- Aydanur Önderli

12- İpek Güleryüz Baran

13- Hüseyin Çorlu

14- Ferit Arslan

15- Selahattin Yıldız

16- Serdar Yeğenoğlu

17- Hasan Uysal

18- Fahriye Nejla Yamaner

19- Cemile Çallı

20- Mirtaç Gazeller

21- Görkem Aydoğan

22- Oğuz Akdaş 

Kontenjan adayları: 

1- Ali Eren Alibeşeoğlu

2- Yağmur Çakıl Çetin

3- Sebahattin Uçak 

BAYRAKLI 

1- Leman Tunus

2- İpek Kul

3- İsmail Sarı

4- Yeliz Çulha 

5- Sezer Cem Bozacı

6- Mehmet Toptaş 

7- Alim Çankaya 

8- Hasan Aydemir 

9- Fikret Karabağ

10- Fatma Akçam 

11- Erol Güdücü 

12- Murat Rıza Çiftçiler 

13- Özgür İnli 

14- Tolga Ciritoğlu 

15- Haydar Özkan 

16- Yusuf Metin 

17- Fatih Yücesan 

18- Yasin Tok

19- Özlem Avcı

20- Fatma Duygu Kumaş Reel

21- Berna Tosun

22- Hatica Tokbaş 

23- Cem Şeker 

24- Behçet Güven 

25- Remzi Palabıyık 

26- Adil Levent Karayalçın

27- İzzetin Akıncı

28- Melek Turpcan 

29- Hüseyin Yıldız 

30- Yusuf Kara

31- Yasemin Yorulmaz

32- Adem Karcı

33- Ceren Avcı Arıcı 

Kontenjan adaylar: 

1- Mehmet Cengiz Sarıoğlu 

2- Mustafa Karaman

3- Erkan Arslan

4- Mert Yaşar 

BERGAMA

1- Ali Bor

2- Osman Selim Tok

3- Emel Ürper

4- Ümit Duran

5- Reşat Çakmak

6- Özge Özcan

7- Yunus Emre Oral

8- Ümit Harun Karagöz

9- Cansu Kişin Yılmazer

10- Oğuz Güler

11- Aynur Şafak Türkdoğan

12- Anıl Arif Ayvaz

13- Figen Ünal 

14- Yıldırım Kayakoy

15- Zafer Zeytinci

16- Haluk Demirağ

17- Mehmet Uğur Ceylan

18- Mehmet Altıntaş

19- Cevahir Divrik

20- Sibel Delikbaş

21- Emel Yeşiller

22- Esman Müge Karadaban

23- Begüm Arslan

24- Asım Can Hoşgün

25- Arkın Fidaner

26- Burak Tek

27- Damla Özdemir

28- Nalan Kocakan

Kontenjan adayları: 

1- Mehmet Ecevit Canbaz

2- Zafer Kaçmaz

BEYDAĞ 

1- Yunus Nadi Ergen

2- Murat Kırcan

3- Ahmet Bilgili

4- Ayşen Kel

5- Mustafa Kaz

6- Ümit Saygın

7- İbrahim Sara

8- Salih Bilgin

9- Soner Baltacı

10- Nevin Certel

Kontenjan adayları: 

1- Nail Kahraman

 

BORNOVA 

1- Yağmur Yurdakul Özkan

2- Volkan Koçanalı

3- Mehmet Çıtak

4- Mustafa Vatansever

5- Tansel Ertürk

6- Melek Kartal

7- Erol Mutlu

8- Mehmet Sayın

9- Duygu Bölük

10- Barbaros Reşat Taşer

11- Göksel Ceviz

12- Hüseyin Alyüz

13- Recep Çakmakçı

14- Ahmet Tokem

15- Mehmet Barış Aysal

16- Talat Arslan

17- Ali İhsan Bayar

18- Cem Arıkan

19- Rıfat Efe

20- Samet Dikilitaş

21- Hasan İlker Cengizoğlu

22- Hande Tuğçe Keser

23- Ahmet Sait Gürsöz

24- Abdurrahman Alkan

25- Tuncay Altunkaya

26- Gökhan Özel

27- Tolga Aydemir

28- Ömer Küçümen

29- Veysel Nart

30- Pervil Koç

31- Mehmet Hanifi Aksu

Kontenjan adaylar: 

1- Şepnem Türe

2- Nihat Yağbasan

3- Sabri Çam

4- Hüseyin Ekin

BUCA 

1- Hacer Taş Gültepe

2- İsmail Yüzer

3- Sedef Cem

4- Mustafa Genç

5- Doğan Sarıkaya

6- Hakan Dedebal

7- Fevci Aksünger

8- Turan Düzen

9- Ulaş Koç

10- Burcu Er Durmaz

11- Uğur Aydın

12- Çetin Dur

13- Emre Yaman

14- Mesut Karaboğa

15- Semih Güğük

16- Volkan Karabıyık

17- Hacer Meşekoparan

18- Yılmaz Yıldız

19- Tolga Avcı

20- Murat Sinat

21- Taner Yıldız

22- Sadık Bahattin Kızıldağ

23- Hülya Alar

24- Eren Gül

25- Erbil Yaldız

26- Sinan Güzel

27- Cihan Çimenli

28- Onur Erözel

29- Cennet Çalkıcı

30- Sevgi Çelik

31- İrem Gökmen

32- Fevciye Meletli

Kontenjan adaylar: 

1- Eşref Çakır

2- Mustafa Yıldız

3- Veysi Daştan

4- Eşref Dinçtürk

5- Hüseyin Benzer 

ÇEŞME

1- Banu Ayhan

2- Barış Dalgıç 

3- Esra Koçdemir

4- Cengiz Şenaylar

5- Aslı Çilek Öztürk

6- Kağan Kılıç

7- Seyit Dolunay Onur

8- Arif Çelik

9- Veysel Ayhan

10- Mehmet Bilgiç

11- Süleyman Tonga

12- İlker Özen

13- Uras Sökmez

14- Mehmet Salih Kaya

15- İbrahim Özerk Atalan

16- İsmail İmerek

17- İrfan Ülgen

18- Aytaç Algan

19- Ahmet Güler

20- Nadire Erol

21- Gökçe Döşemeciler

22- Tanju Kondal 

ÇİĞLİ 

1- Yakup Yenice

2- Niyazi Arslan

3- Gözde Çelik Özoğul

4-  Ali Gül

5- Ali Haydar Barış Solak

6- Alev Koç

7- Edibe Tokmak Yılmaz

8- Hamza Duran

9- Selda Uzunefe

10- Mehmet Gülcan

11- Bülent Bingöl

12- Düzgün Baytaş

13- Ergül Akkara

14- Musa Han

15- Şahin Çalı

16- Abdurrhman Başaran

17- Gökhan Acar

18- Seddat Arslan

19- Yılmaz Beytaş

20- Yılmaz Baykuş

21- Özde Taşkıran

22- Ali Yaşar

23- Murat Yaman

24- Suzan Dede

25- Veli Kasap

26- Duygu Baştürk

27- Okan Er

28- Hüseyin Çetin

Kontenjan adayları:

1- Rıfat Özer

2- Mustafa Bakırcı

3- Şükrü Erol

DİKİLİ

1- Çiler Gürel

2- Gazi Gençoğlu

3- Ahmet Göçmen

4- Figen Gençay

5- Mustafa Demirel

6- Ata Uysal

7- Reis Çelik

8- Hatice Demir 

9- Şahin Atılgan

10- Mete Akmaz

11- Rabia Kolu

12- Mehmet Ali Çelik

13- Osman Atay 

FOÇA 

1- Ümran Göçen

2- Çiğdem Yenipazar

3- Salih Mehmet Aydın

4- Kenan Düzgün

5- Ebru Çıtak

6- Begüm Celep Düzalan

7- İdris Yatağar

8- İlkay Söylemezoğlu

9- Ceyhan Çetin

10- Ayla Kıyak

11- Eren Şen

12- Zeynel Ercan Yıldız

13- Ali Şakir Özçelik

Kontenjan adayları:

1- Cenk Bakırlı

2- Osman Yurtseven

 

GAZİEMİR 

1- Neriman Balcı Türkeri

2- Hazel Öztürk Işık

3- Hediye Kaya

4- Cemal Çalışkan

5- Tahir Türkbay

6- Ramazan Özkan

7- Mehmet Topsakal

8- Kemal Demircan 

9- Hasan Şakar

10- Metin Güvenç

11- Mustafa Tanju Tekgül

12- Yusuf Ziya Peker

13- Gökhan Yılmaz

14- Hülya Sert

15- Mahmut Şaylan

16- Salih Ayan

17- Zehra Sağlamoğlu

18- Mahmut Akarlı

19- Cansu Sarı

20- Evrim Demir

21- Naime Beken

22- Birgül Karagöz

23- Günnür Berber

24- Toprak Solmuş

25- Esra Şenkal

26- Barışcan Kuru

27- Oğuzhan Toprak

28- Songül Ak

Kontenjan adayları:

1- Ulaş İsmail Şenol

2- Onurcan Çamdereli

3- Volkan Özçolak

GÜZELBAHÇE

1- Altan İnanç

2- Memet Eren

3- Çağlayan Bilgen

4- Ayşe Akın

5- Osman Kaçmaz

6- Gizem Göçtü

7- Keramettin Yüksel

8- Mahmut Can Doğan

9- Ali Turan

10- Erkin Kalan

11- Ali Dönmez

12- Işık Güneşdoğdu

13- Dilara Toker

Kontenjan adaylar: 

1- Doğuş Bayır

2- Ezgi Naz Soysal 

KARABAĞLAR

1- Zafer Levent Yıldır

2- Abdulvahap Batıhan

3- Mehmet Türkbay

4- Ekim Ulaş Büyükdağ

5- Savaş Akıncı

6- Kerim Ülge

7- Ezgi Aktaş

8- Nurdan Şenkal Uçar

9- Serkan Yıldız

10- Murat Özmen

11- Kadir Dalgıç

12- Selami İyier

13- Kemal Özdönmez

14- Nedim Topaloğlu 

15- İnan Karakoyun

16- Ceren Leyla Gür Önalan

17- Osman Sari

18- Ömer Ökten

19- Ayça Gülenç

20- Aysun Kale

21- Pınar Sert Ceylan

22- İlkin Nurullah Sağır

23- Demet Aksu

24- Bahar Çelik

25- Berfin Arslan

26- Muhlis Menga

27- Mehmet Durmaz

28- Nurhan Yanya

29- Kamuran Mut

Kontenjan adaylar:

1- Elvin Sönmez Güler

2- Nurcan Pirgançakır

3- Burcu Uğantaş

4- Rahile Yeni

KARABURUN 

1- Reife Karabatak

2- Akın Akalmış

3- Cemre Özmen

4- Kaan Dündar

5- Ferhat Çoban

6- Yağmur Kutay 

7- Suat Durmuş

8- Erhan Oğuz

9- Atilla Sucu

10- Levent Zorbaz

Kontenjan aday: 

Gazenfer Yavaş 

KARŞIYAKA 

1- Atilla Baysak

2- Saadet Çağlın

3- Nilüfer Bakoğlu Aşık

4- Mustafa Özuslu

5- Candaş Yeter

6- Adem Şahin

7- Muzaffer Karayılanoğlu

8- Dilek Bilgin

9- Şevket Balla

10- Murat Ilgın

11- Gamze Uğurlu 

12- İlhami Yıldız

13- Cemile Hürriyet Yurtseven

14- Kenan Kahraman

15- Belma İnam

16- Özenç Kalkan

17- Ali Ekber Güneş

18- Sedredil Coşkuner

19- Burak Ali Durak

20- Feyyaz Sungur

21- Hikmet Bozan

22- Kezban Kaya

23- Aydın Kızılkaya

24- Cemil Yüm

25- Mustafa Evsen

26- Fügen Gülgör Algıer 

27- Muharrem Ekti

28- Fehmi Yılmaz

29- Elif Balyan Eliçora

30- Mevlüt Kayaoğlu

31- Busa Akkale 

32- Beyzanur Bektaş 

33- İsmail Ferhat Kaplan  

Kontenjan adayları: 

1- Mithat Salepçioğlu

2- Servet Ebru Gürdemir

3- Kadir Fırat Büyüktunalıoğlu

4- Aysun Kuru 

KEMALPAŞA 

1- Ahmet Cemil Balyeli

2- Mükremil Zülkadiroğlu

3- Selçuk Karakülçe

4- Mehtap Çınar

5- Hüseyin Kalıpçı

6- Mehmet Akhöyük

7- Nejat Özden

8- Barış Uçar

9- Yiğit Mutlu

10- Ercan Genç

11- Aysel Ablak

12- Çetin Kayalı

13- Ayşe Erol

14- Mehmet Karadağ

15- İsmail Güler

16- Zeynep Tat

17- Mehmet Türkoğlu

18- Baran Gültekin

19- Kadem Özarslan

20- İsmail Yetim

21- Haskadın Güngör Duman

22- Volkan Temürer

23- Taylan Meral

24- Çağlayan Yazıcıoğlu

25- Dilek Buyurukcu

26- Leyla Öztürk

27- Melis Önsal

28- Gönül Enalanlı

Kontenjan adayları: 

1- Orhan Berber

2- Musa Çelik

3- Musa Eroğlu

KINIK 

1- Bilge Kasırga Sözcü

2- Mustafa Göl

3- Serkan Selvi

4- Engin Şahan

5- Cemil Özcan

6- Bayram Özer

7- Erol Ergül

8- Melis İndirik

9- Mehmet Bulgurcu

10- Celal Aydoğdu

11- Sefa Balcı

12- İrem Güven

13- İsmail Geçkin

Kontenjan adayları: 

1- Deniz Vural

2- Hüseyin Kocabaş

KİRAZ

1- Özge Özkarakaş Eseroğlu

2- Yüksel Demirel

3- Hüseyin Delikan

4- Güncel Çetinkaya

5- Hasan Aydın

6- İbrahim Esen

7- Semra Balcı

8- Neşet Çolak

9- Ayten Afacan

10- Halil Kökcem

11- Hüseyin Uysal

12- Halittin Kiraz

13- Turgay Karaerkek

Kontenjan adayları: 

1- Özgür Korkmaz

2- Yasemin Bayram

KONAK 

1-Kazım Umdular

2- Saygın İkiz

3- Aras Kaynarca 

4- Melda Gümüşerbaykent

5- Ahmet Yıldız

6- Hamit Mumcu

7- Cemal Küpeli

8- Simge Tokgöz

9 – Aladdin Kurt

10- Erhan Kahraman

11- Nazlı Kayı 

12- Ayşin Akyarlı Savatlı

13- Murat Arat 

14- Emine Işık Doğusoy

15- Emrah Kazımoğlu

16- Cem Eren

17- Tolga Küleş

18- Birol Özkardeşler

19- Kadir Devrim Demirel

20- Murat yıldız

21- Çetin Taylanhan

22- Şerafettin Bahtiyar

23- Abdullah Siyahkoç

24- Yelda Atilla

25- Orçun Altanhan 

26- İrfan Yeliz

27- Coşkun Topçu 

28- İrfan Erden

29- Yelda Kullap

30- Esat Kaleli 

31- Aslıhan Akay

32- Deniz Kara

33- Semra İğtaç 

Kontenjan adaylar: 

1- Tuğçe Gülcüler

2- Behçet Emir

3- Mert Uslu

4- İlhan Yaman

MENDERES 

1- Ali Dikmen

2- Rüzgar Sönmez

3- Süleyman Duran

4- Fatih Kıraç

5- Aytaç Küt

6- Mustafa Yaban

7- Mehmet Ali Akar

8- Fisun Demir

9- Kudret Günüşen

10- Harun Bila

11- Emre Pala

12- Liman Dönmez

13- Barış Gürsoy

14- Erkan Çınar

15- Haydar Çelen

16- Ali Ekber Arat

17- Görgün Aykur

18- Derya Karakuş

19- Özge Tanburacı

20- İbrahim Uysal

21- Ferol Ergün

22- Derya Akdeniz

23- Koray Kabaca

24- Recep Öz

25- Asil Ünlü

26- Ali Kırlı

27- Sabit Hışman

Kontenjan adayları: 

Seyhan Müşerref Kuralı

Mustafa Gürmen

Mustafa Ersoy

MENEMEN 

1- Erdal Karagöz

2- Uygan Kanmış

3- Nursel Katipoğlu

4- Sadık Tanrıverdi

5- Mustafa Kemal Özcan

6- Şenol Öğütlü 

7- Bahar Kaya

8- Ali Evgi

9- Necati Başar Eryılmaz

10- Egemen Ege

11- Ecevit Karakaş

12- Cengiz Mancuk

13- Zerrin Arslan

14- Tanju Dinç

15- Gültekin Aytaş

16- Heval Yıldız

17- Şükrü Emir Sarı

18- Özcan Halisçelik

19- Cabbar Yolcu

20- Gönül Kızılyıl

21- Dicle Dünya

22- İsmail Akıncı

23- Oskay Dönmez

24- Bülent Uzun

25- Müjgan Dilber

26- Deniz Sunay

27- Nihat Al

28- Seher Acar

Kontenjan adayları: 

1- Üzeyir Karaca

2- Akın Usanmaz

3- Ali Ekber Tali 

NARLIDERE 

1- Celal Yıldız

2- Aydın Özdemir

3- Ender Beyazyıldırım

4- Doğukan Maltepe 

5- Meltem Sönmez

6- Ömür Gürokur

7- Sibel Sessiz Moroğlu

8- Ezgi Kılıç Cömert

9- Önder Demirören

10- Gülten Anıl Deviren

11- Özgür Deniz Yasemin

12- Halil Sürücü

13- Memet Coşkun

14- Tunçer Çağatay

15- Bircan Gül

16- Murtaza Öz

17- Orhan Güleryüz

18- Çetin Aslan

19- Yasin Köse

20- Mustafa Kemal Karabacak

21- Yadigar Özçelik

22- Ferhat Acar

ÖDEMİŞ

1- Cumhur Şener

2- Ufuk Aykol

3- Metin Kıral

4- Zihni Duran

5- Gülin Varış Özlü

6- Süleyman Gökhan Kara

7- Volkan Özcan

8- Neylan Balkan

9- Evrim Örsel

10- Sadeddin Mahmutçaoğlu

11- Mehmet Okumuş

12- Selçuk Görsel

13- Kemal Sarısu

14- Ceren Kasapoğlu

15- Ufuk Anaç

16- Deniz Hallıoğlu

17- Yunus Şahin

18- Oral Özen

19- Çağlar Boyacı

20- Ayşegül Ziyan

21- Uğur Kırbıyık

22- Ümmet Sarıbaş

23- Serdar Sezgin

24- Mustafa Daşlar

25- Yağmur Küçükorhan

26- Hatice Zeynep Diker

27- Oğuz Ciritoğlu

28- Seçil Gölcez

Kontenjan adayları: 

1- Günay Önder

2- Mustafa Çaylıoğlu

3- Cesur Erdoğan

SEFERİHİSAR 

1- Ahmet Güney

2- Hüseyin Okan Ürkmez

3- Köksal Yıldırım

4- İbrahim Gökhan Pehlivan

5- Hüseyin Kocaer

6- Kürşad Cebeci

7- Vedat Gültekin

8- Fuat Gümüş

9- Gülbahar Kaplan

10- Meltem Doğru

11- Okan Çınar

12- Haluk Dede

13- Barış Sakcı

14- Zeliha Sığın

15- Vedat Çiftçi

16- Hakan Bazan

17- Umutcan Yaylacı

18- Kemal Mahmut Şentürk

19- Özge Karakuyu

20- Salih Ordukaya

21- Ecem Tör

22- Özge Silvan

Kontenjan adayları: 

1- Ceren Türker Uykal

2- Hilal Cemaloğlu

3- Sarper Soylu

SELÇUK 

1- Nuri Caferoğlu

2- Metin Erkan

3- Gözde Kaygusuz

4- Mustafa Canıtez

5- Cem Subaşı

6- Erdem Efe Adıgüzel

7- Egem İşçem

8- Şaban Ok

9- Türker Uygur

10- Sacide Turan

11- Selçuk Lale

12- Gürsu Özütürk

13- Fatih Çiğdem

Kontenjan adayları: 

1- Gökalp Erhan Güzel 

2- Nilsu Menekşe

TİRE

1- Hidayet Petin

2- Görkem çolak 

3- Yalçın kaya

4- Aysun Yağcıoğlu

5- Uğur Gönenç

6- Hüseyin Zincircoğlu

7- Çağdaş Özen

8- Ali Gülcü

9- Bengi Aslan

10- Şefik Seylan

11- Melih Özer 

Kontenjan adayları: 

1- Kamil Taşal

2- Hakan Ayhan 

3- Gürkan köse

TORBALI

1- Timur Mert

2- Sultan İpekli Aksoy

3- Semiha Memiş Saraç

4- Ertan Çelik

5- Ali Yaşlak

6- Mesut Güler

7- Ayhan Yıldırım

8- Serkan Birinci

9- Mithat Kazan

10- Bahadır Kun

11- Necmettin Tanır

12- Engin Gülten

13- Osman Sargın

14- Aysun Benli

15- Akan Şengül

16- Sedat Çetin

17- Zülküf Mazlum Çakan

18- Uğur Karateke

19- İsmail Yılmaz

20- Abdullah Çetinöz

21- Ahmet Taşlı

22- Volkan Arslan

23- Nurgül Uytun

24- Elmas Gülsen

25- Özge Ulaş

26- Banu Türk

27- Kerem Arsal

28- Fulya Kuyucaklı

Kontenjan adayları: 

1- İbrahim Öz

2- Behçet Çınar

3- Memet Demir

URLA

1- Umut Ergül

2- Devrim Akseki

3- Dinçer Gözmen

4- Hatice Semerci

5- Öztürk Çiçek 

6- Evren Eren

7- Semiha Okumuş

8- Bengisu Ünal

9- Şeref Alpago

10- Levent Özünergin

11- Erbay Ertun 

12- Şener Uyma

13- Ali Rıza Fırat

14- Kemal Ocak

15- Alp Bölükbaşı

16- Ozan Koca

17- Ekin Akdağ

18- Mustafa Özkeskin

19- Emre Özen

20- Cem Şahverdi

21- Serkan Kahraman

22- Berke Ünal 

CHP’de tam liste: 30 ilçede kimler meclis üyesi adayı oldu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin