CHP’liler Nilüfer Çınarlı Mutlu’ya ateş püskürdü!

"Nilüfer Çınarlı Mutlu'dan gördüğümüz zulmü başka kimseden görmedik"

featured

31 Mart yerel seçimlerine saatler kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) içerisinde Konak adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu’ya tepkiler dinmiyor.

Geçtiğimiz günlerde DEM partili bir seçmen ile girdiği diyalog’ta parti içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu taraftarlarını ayağa kaldırmıştı video sosyal medyada TT olduktan sonra hiçbir açıklama yapamayan Nilüfer Çınarlı Mutlu, seçim çalışmaları içerisinde kendi partisine mensup vatandaşlar ile tartışmaya devam ediyor.

Ömrünü örgüte vermiş uzun yıllardır Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinde hizmet etmiş partililer tarafından yakinen tanınan parti üyesi YELİZ TUNÇ kendi sosyal medyasında ikinci bir video yayınlayarak Nilüfer Çınarlı Mutlu’ya ateş püskürdü!

Yayınlanan videoda Nilüfer Çınarlı Mutlu’nun Büyükşehir Belediyesinde etkili bir makamda görev yaptığı, görev yaptığı süre içerisinde partili gençlere zulüm ettiği ve sürgüne gönderdiğini dile getirdi. Nilüfer Çınarlı Mutlu’nun bu konuya itiraz etmesi halinde sürgüne giden, zulüm gören partili gençleri canlı yayına çıkaracağını söyledi.

İŞTE YOĞUN İLGİ GÖREN O VİDEO:

CHP’liler Nilüfer Çınarlı Mutlu’ya ateş püskürdü!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin