1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Eski başkan Atila’dan yeni başkan Eşki’ye ziyaret

Eski başkan Atila’dan yeni başkan Eşki’ye ziyaret

2014-2019 yılları arasında Bornova Belediye Başkanlığı yapan Olgun Atila, göreve yeni seçilen Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki’yi ziyaret etti.

featured

Görev yaptığı dönemde birlikte çalıştığı Eşki’ye; “Kardeşim, arkadaşım” diye hitap eden Atila, Bornova’da dolu dolu, başarılı bir 5 yıl geçeceğine inandığını söyledi. Kendisinden önce görev yapan belediye başkanlarının yaptığı işlerle anılmasına her zaman katkıda bulunacağını ifade eden Başkan Eşki, “Başta Dost Market olmak üzere Olgun Başkan ve diğer başkanlarımızın yaptığı olumlu işleri üzerine katarak devam ettireceğim” dedi.

Başarılı olacağına inanıyorum

Geçmiş dönem Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki’yi makamında ziyaret etti, görevinde başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyareti Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın ardından “Evimiz” diye nitelendiğirdiği Bornova’ya yaptığının altını çizen Olgun Atila, “Başkanlığım süresince birlikte çalıştığım Ömer Eşki, çok değerli bir kardeşim, arkadaşım. Bu onurlu görevde dolu dolu başarılı bir 5 yıl geçireceğine inancım tam” diye konuştu. Sahada vatandaşla içiçe olmanın önemli olduğunu söyleyen Atila, siyasetçinin bu yolla şarz olup daha dinamik kaldığını vurguladı.

Kurumsallığa dikkat çekti

Bornova’ya yaptığı hizmetler nedeniyle Olgun Atila’ya teşekkür eden Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, “Görev yapmış tüm başkanlarımıza Bornova’ya kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu yüzden de kurumsallık ve hizmette devamlılık adına benden önceki başkanların yaptığı olumlu çalışmaları daha da geliştirmeye çalışarak devam ettireceğim. Bunlardan biri de Olgun Başkan’ın hayata geçirdiği Dost Marketler olacak. Kapanan şubeleri aynı yerde açarken yenilerini ekleyeceğiz. Açılışlarını da inşallah birlikte yapacağız” dedi.

Eski başkan Atila’dan yeni başkan Eşki’ye ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin