1. Haberler
  2. İzmir
  3. Gaziemir’de Ata Evi’nin 9. yılı kutlandı

Gaziemir’de Ata Evi’nin 9. yılı kutlandı

Gaziemir Belediyesi’nin, ilçede yaşayan 60 yaş üstü vatandaşlara hizmet verdiği Ata Evi’nin dokuzuncu yaşını, merkeze “ikinci evimiz” diyen üyelerle birlikte kutlayan Başkan Ünal Işık, “Ata Evi’nde, nice sağlıklı ve mutlu yıllar yaşamanızı diliyorum” dedi.

featured

Gaziemir Belediyesi’nin kentte yaşayan 60 yaş üstü vatandaşlara hizmet vermek amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle kurduğu Ata Evi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi, dokuzuncu yılını geride bıraktı. Merkez sayesinde yaşamla yeniden güçlü bağlar kuran, sosyalleşmenin ve yeni arkadaşlıklar kurmanın, hobiler geliştirmenin mutluluğunu yaşayan üyeler, Belediye Başkanı Ünal Işık ile birlikte Ata Evi’nin yıldönümünü kutladı. Ata Evi’ni, “ikinci evimiz” olarak tanımlayan üyeler, merkezin bahçesinde düzenlenen yıldönümü kutlamasında, müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Başkan Işık ile üyeler, merkezin 9. kuruluş yılı için hazırlanan pastayı hep birlikte kesti.

Ata Evi üyelerinin taleplerini dinleyen Başkan Işık, “Yüzlerinizdeki mutluluğu görünce Ata Evimizdeki hizmetlerin, sizler için ne kadar önemli olduğunu görüyorum. Sizlerin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz için belediyemizin mevcut çalışmalarını geliştirerek sürdürecek, yeni projeler hayata geçireceğiz. Fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı her zaman dinleyerek çalışmalarımızı planlayacağız. Ata Evi’nde, nice sağlıklı ve mutlu yıllar yaşamanızı diliyorum” diye konuştu.