Gençler anlattı AK Parti Karşıyaka adayı Çiftçioğlu dinledi

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, cumartesi gününü Karşıyakalı gençlere ayırdı. Sabah saatlerinde Bostanlı'daki gençlerle basketbol oynayan Çiftçioğlu, akşam da yine Bostanlı'da kafe ziyaretleri yaparak gençlerle sohbet etti.

featured

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Çiftçioğlu, Karşıyaka’da hangi yeniliklere ihtiyaç duydukları noktasında onlara fikirlerini de sordu. Gençlerin taleplerini tek tek not eden ve bunları projelere aktarma sözü veren Çiftçioğlu, “Gençlerimizi duyan, dinleyen ve onların fikirlerini merkeze alan bir anlayışla hareket edeceğiz. Karşıyakalı gençler, istediklerini özgürce söyleyecek, biz de onlar için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Z

POTANSİYELİ GENÇLERİMİZ İCİN KULLANACAĞIZ

2Q==

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka’da genç nüfusun azımsanmayacak kadar yüksek olduğuna dikkat çekerek, “AK Parti’nin İzmir’deki en genç belediye başkan adayı olarak, Karşıyaka’mızdaki gençlerle buluşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadım. Gençlerimizle oldukça verimli ve özel bir gün geçirdik. Karşıyaka; kendine has ruhu ve duygusu olan; sporda, sanatta çok daha ön planda olabilecek bir ilçe. Karşıyaka’mızın potansiyeli, tüm bunlara yeter. Biz, bu potansiyeli gençlerimiz için harekete geçirmek durumundayız. Karşıyaka’da da bu hedefle yola çıktık. Projelerimiz üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Gençlerimize söz veriyorum; Karşıyaka’ya artık daha genç bir bakış açısı, daha özel bir vizyon katacağız” diye konuştu.

Gençler anlattı AK Parti Karşıyaka adayı Çiftçioğlu dinledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin