1. Haberler
  2. İzmir
  3. İZDENİZ’den 1 Mayıs ayarı… İskeleler kapalı olacak!

İZDENİZ’den 1 Mayıs ayarı… İskeleler kapalı olacak!

İzmir’de 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı kapsamında kutlamaların Gündoğdu Meydanı’nda yapılmasından dolayı Alsancak İskelesi ve Pasaport İskelesi kapalı tutulacak. Saat 17:00’ye kadar kapalı tutulacak iskelelerden dolayı yolcular Konak iskelesine yöneltildi.

featured

İzmir’de 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı her zaman olduğu gibi Gündoğdu Meydanı’nda kutlanıyor. Siyasi partiler, sendikalar ve sivil toplum kuruluşları Cumhuriyet Meydanı’ndan kortej halinde Gündoğdu Meydanı’na yürüyorlar.

Kutlamalar boyunca iki meydan arasında kalan Alsancak İskelesi ve Pasaport İskelesi kapalı tutulacak. İskelelerin saat 17:00’ye kadar kapalı tutulacağı ve seferlerin Konak – Bostanlı ve Karşıyaka iskeleleri arasında yapılacağı belirtildi.

İZDENİZ’den yapılan açıklama şu şekilde:

İzmir Valiliği tarafından alınan emniyet tedbirleri kapsamında 1 Mayıs Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar Alsancak İskelesi’nin yanı sıra Pasaport İskelesi de kapalı tutulacaktır. Alsancak ve Pasaport iskeleleri için tekrar açılma izni verilene kadar düzenli sefer programı sadece Bostanlı – Karşıyaka ve Konak iskeleleri arasında devam edecektir.

İZDENİZ’den 1 Mayıs ayarı… İskeleler kapalı olacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin