İZSU İzmir su kesintisi: İzmir’de sular ne zaman gelecek?

İzmir'de 27 Mart 2024 Çarşamba hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? Su kesintisi hangi saatler arasında, ne kadar sürecek?

featured

İzmir’de 27 Mart 2024 Çarşamba günü hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? Su kesintisi hangi saatler arasında, ne kadar sürecek? Su kesintisi boyunca nasıl önlem alabilirsiniz? Sular ne zaman geri gelecek? Su kesintilerinin sebepleri nelerdir?

İZMİR’DE SU KESİNTİSİ

İzmir’de 27 Mart 2024 Çarşamba günü yaşanacak planlı su kesintisi duyuruldu. İzmir’de su kesintisinin ne kadar süreceği merak konusu oldu. İzmir’de neden sular kesik? İzmir’de hangi saatler arasında olacak? Su kesintisi ne zaman sona erecek?

ÖDEMİŞ             

Saat 09:00 ile 16:30

KURUCUOVA

ERTUĞRUL

MESCİTLİ

OVAKENT

GERELİ

EMİRLİ

KAYMAKÇI

KEMENLER

ÇAYLI

PİRİNÇÇİ            

SEFERİHİSAR     

Saat 09:15 ile 11:15

TURGUT

SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Sular ne zaman gelecek? Su kesintisinin ne kadar süreceği ve suların ne zaman geleceği konusunda bilgiyi ilinizin bağlı bulunduğu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nden bilgi alabilirsiniz.

KESİNTİDE NE YAPILABİLİR?

Su kesintileri genellikle planlı yapılan ve duyuruları yapılan kesintilerdir. Ancak bazı durumlarda arıza ve çalışmalara bağlı ani su kesintileri de gerçekleşebilir. Bu sebeple su kesintileri takip edilmeli ve bu süreçte acil su ihtiyacınızı karşılamak adına birtakım önlemler alabilirsiniz.

İZSU İzmir su kesintisi: İzmir’de sular ne zaman gelecek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin