Kemalpaşa’da can dostlarımız unutulmadı

Kemalpaşa Belediyesi, can dostlarımızı unutmayarak cuma günleri ilçe merkezinde kurulan pazarda, esnafların bıraktığı yeşillik ve meyveleri Spil Dağı’na götürdü.

featured

Kemalpaşa Belediyesi, havaların soğuması ile birlikte özellikle Spil Dağı’nda yaşayıp yemek bulamayan can dostlarımız için Kemalpaşa Kapalı Pazaryeri’ndeki esnafların gün sonu bıraktığı yeşillik ve meyveleri topladı.

2Q==

Toplanan meyve ve sebzeler; soğuk kış aylarında yemek bulmakta zorlanan otobur hayvanlar için Spil Dağı’nın çeşitli konumlarında dağıtıldı.

9k=

‘’TÜM CANLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ’’

Can dostlarımızın hiçbir zaman unutulmadığını belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, ‘’Tüm canlarımız bizim için çok önemli. İmkanlarımız dahilinde onlarla da her zaman en iyi şekilde ilgileniyoruz. Ekiplerimiz, pazar esnafımızın gün sonu bıraktığı sebze ve meyveleri özenle toplayarak Spil Dağı’nın çeşitli bölgelerine bıraktı. Bu soğuk kış aylarında özellikle Spil Dağı’nda yemek bulamayan canlarımız için bu çalışmayı başlattık. Can dostlarımız için çalışmalara devam ediyoruz.’’

Kemalpaşa’da can dostlarımız unutulmadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin