1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kuşadası’nın Belediye Meclis Üyesi adayları tanıtıldı

Kuşadası’nın Belediye Meclis Üyesi adayları tanıtıldı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, düzenlenen bir toplantı ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı.

featured

Kuşadası Belediye Başkanı ve CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, 2024 yerel seçimlerinde meclis üyeliği için aday olan isimleri Ramada Resort by Wyndham Otel’de düzenlenen bir toplantı ile basın mensuplarına tanıttı. Aday tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Kuşadası Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, parti yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları ve basın mensupları katıldı.

“KUŞADASI’NDA SON 20 YILIN EN İYİ BELEDİYE BAŞKANI ÖMER GÜNEL”

Aday tanıtım toplantısında konuşan Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, “Kuşadası’nda Ömer Günel döneminde hiç şikayet kalmadı diyebilirim. Gittiğim her yerde Başkan Ömer Günel’e selam söyleyen memnuniyetini dile getiren binlerce insanla karşılaşıyorum. Bana göre Ömer Günel, Kuşadası’nda son 20 yılın en başarılı belediye başkanıdır. Başkanımıza güveniyoruz, Kuşadası da ona ve ekibine güveniyor. 5 yıl daha Kuşadası’nda çok güzel işler yapacağını biliyor, başarılar diliyorum” dedi.