Menderes Belediyesi’nden ücretsiz çocuk tiyatrosu

Menderes Belediyesi tarafından başlatılan ücretsiz drama atölyesine ilgi büyük oldu.

featured

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından7-11 yaş aralığındaki çocukları kapsayan drama atölyesi Menderes Belediyesi Amfi Tiyatro’da başladı. Ücretsiz olarak sunulan Klaros Çocuk Tiyatrosu Yaratıcı Drama Atölyesi’ne ilgi büyük oldu.

2Q== - Egesonhavadis

İlk ders zili çaldı

Alanında uzman öğretici tarafından verilen drama dersinin ilk günü aileler ve katılımcı öğrenciler için oldukça eğlenceli geçti. Veliler çocuklarını güvenle emanet ettikleri ve aynı zamanda kişisel gelişimlerine katkı sağladığı için çok memnun olduklarını dile getirirken çocukların heyecanı da görülemeye değerdi.

2Q== - Egesonhavadis

 Çocuklarımız sanatla büyüyecek

Kültürel ve sosyal etkinlikleri Menderes’te artırmak adına çalışmalar yaptıklarını belirten Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Çocuklarımızın her alanda ki gelişimlerine katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu yeni eğitimin hem veliler için hem de çocuklarımız için çok faydalı olacağına inanıyorum. Çocuklarımız ve ailelerimiz için çeşitli projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Klaros Çocuk Tiyatrosu Yaratıcı Drama Atölyemize katılan tüm öğrencilere başarılar dilerim.’’ dedi.

Menderes Belediyesi’nden ücretsiz çocuk tiyatrosu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin