1. Haberler
  2. Gündem
  3. Menemen Belediyesi’nde dillere destan sünnet

Menemen Belediyesi’nde dillere destan sünnet

featured

Menemen Belediyesi ilçedeki dayanışma ruhunu her alanda yansıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda 250 çocuğun sünnet töreni şölen gibi bir etkinlikle gerçekleştirildi. Ünlü sanatçı Altay’ın sahne aldığı gecede Başkan Vekili Aydın Pehlivan “Gönül belediyeciliğin en güzel örneğini, çocuklarımızın gülen yüzleridir.” dedi.

Arka arkaya büyük projeler, açılışlar ve temel atma törenleriyle İzmir’in parlayan yıldızı Menemen’de dayanışma ve bir arada olma ruhu, kendini bu kez sünnet şöleni olarak gösterdi. Menemen Belediyesi tarafından ilçe genelinde 250 çocuğun sünneti gerçekleştirilirken, sünnet eğlencesi de ailelerin mutlu gününe yakışır şekilde gerçekleştirildi. Menemen Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen sünnet şöleninde ünlü sanatçı Altay, en güzel şarkılarını minikler ve aileleri için söyledi. Oluşturulan fotoğraf çekim alanında mutlu anların ölümsüzleştirildiği etkinlikte, ailelere ve misafirlere ikramlar da eksik edilmedi.

GÖNÜL VE DERMAN BELEDİYECİLİĞİ VURGUSU…

Geceye eşi Filiz Pehlivan ile katılan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, konuşmasında dayanışma vurgusu yaptı. Pehlivan, “Belediyeler, sosyal dayanışmanın en önemli kurumlarından biridir. Belediyecilik, sadece yol, park, plan işleri yapmayı değil aynı zamanda vatandaşın sıkıntılı zamanlarında yanında olan, onlarla beraber omuz omuza dayanışmayı bilen bir anlayıştır. 

Biz, Menemen’imizde tüm problemleri birlikte, dayanışarak aşıyoruz. Benim bir sloganım var biliyorsunuz, ‘Mesele Birlikte Olmak’ diye…  Bu sözü sadece lafta değil, tüm hizmetlerimizde, projelerimizde icraata döküyoruz. Siz kıymetli hemşehrilerimle daima iç içeyiz. Sizlerle üzülüp, sizlerle gülüyoruz.İhtiyacı olan derdi olan herkese Başkanlık makamımızın kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Her yaş kesiminden, din, dil, ırk, mezhep gözetmeksizin görüşmek isteyeni buyur edip dinliyoruz. Gönül belediyeciliğinin, derman belediyeciliğinin en güzel örneğini ilçemize yayıyoruz.” dedi.

Pehlivan ayrıca erzak yardımından günlük 3 bin kişilik yemek dağıtımına, eğitime destekten evde bakım ve kreşlere kadar vatandaşa birçok desteğin verdiğini ve bunun süreceğini söyledi. 

ALTAY SÖYLEDİ, AİLELER COŞTU

Başkan Vekili Pehlivan’ın konuşması sonrasındaysa sahneye ünlü sanatçı Altay çıktı. Altay’ın sahnede söylediği şarkıya minikler ve davetliler hep bir ağızdan eşlik ederken, hareketli şarkılarda eğlence doruğa ulaştı. O anlara Aydın-Filiz Pehlivan çiftinin de eşlik etmesi, büyük alkış aldı.

Menemen Belediyesi’nde dillere destan sünnet

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin