1. Haberler
  2. Gündem
  3. MHP’li Osmanağaoğlu Karşıyakalılarla buluştu

MHP’li Osmanağaoğlu Karşıyakalılarla buluştu

featured

MHP Karşıyaka İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği programda Karşıyakalıların sorularını bu kez de MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu cevapladı. Programa engellilerin ilgisi yoğundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Karşıyaka İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili genel seçimlerine sayılı günler kala sahadaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.  Son olarak ‘Gençler Soruyor’ ve ‘Kadınlar Soruyor’ programları ile ilk kez oy kullanacak gençler, kadınlar ve esnafların ardından genel olarak Karşıyakalıların sorunlarını da gündeme taşıyor. MHP Karşıyaka İlçe Teşkilatı,  bu kez de çalışan, emekli, esnaf, öğrenci, engelliler olmak üzere tüm Karşıyakalıların sorunlarına çözüm aradı. Karşıyaka Alaçatı Sakızlı Kahve’de gerçekleşen ve çok sayıda vatandaşın ilgi gösterdiği programda MHP İzmir Milletvekili, Genel Sekreter Yardımcısı ve 28. dönem adayı Tamer Osmanağaoğlu Karşıyakalıların sorularını cevapladı. Engelliler Haftası nedeniyle toplantıya katılan engellilerin sorunlarıyla yakından ilgilenen Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, engellilerin sorunlarını bildiklerini, çözümleri için çaba harcadıklarını vurguladı. Osmanağaoğlu, iletilen sorunlarla ilgili notlar aldı ve zaman zaman da ilgililerini telefonla arayarak anında çözüm aradı.

 

Sorunlara Çözüm Arıyoruz

MHP Karşıyaka İlçe Başkanı Akif Yılmaz da, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu çalışmayı, Karşıyakalıların sorunlarını dile getirmeleri, Onları, seçimler, partimizin politikaları, cumhur ittifakı ile ilgili bilgilendirmek, gündeme yönelik sorularını cevaplamak amacıyla düzenledik. Programa katılan vatandaşlarımıza seçimler, cumhur ittifakı, ittifakın ortakları, MHP’nin neden bu ittifakın içinde yer aldığı, partimizin ittifaka katkıları, sorunlarına partimizin ürettiği çözüm yolları, ülkemizin genel ve özel konumu ile ilgili açık yüreklilikle cevap veriyoruz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz programlarda büyük ilgi gördü. MHP her zaman olduğu gibi halkının yanında ve sorunlarına çözüm arıyor.”

 

Vatandaşa Davet

MHP İzmir Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ile birlikte  Karşıyakalıların sorularını cevapladıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: ” Karşıyakalı vatandaşlarımız sorularına verilen açık yürekli cevaplardan oldukça memnun kaldı. Amacımız propaganda veya reklam çalışması değil, açık yüreklilikle insanların kalplerine dokunmak ve onların yanında olduğumuzu hissettirmek.”

 

MHP’li Osmanağaoğlu Karşıyakalılarla buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin