Sarnıç Toplum Merkezi’nde çocuk kurslarının kayıtları başladı

Gaziemir Belediyesi’nin Sarnıç Toplum Merkezi’nde 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlediği akıl ve zeka oyunları, karakalem resim kursu ve eğlenceli bilim atölyesinin kayıtları, 26 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek.

featured

Gaziemir Belediyesi’nin, toplumun demografik, ekonomik ve sosyal nedenlerle ortaya çıkan karşılanmamış gereksinimlerinin tespit edilmesi ve bu sosyal sorunlara çözüm üretmek amacıyla hayata geçirdiği Sarnıç Toplum Merkezi, toplumun tüm kesimlerine hizmet veriyor.

Sosyal hizmet uzmanları, psikologlar, özel eğitim öğretmeni ve çocuk gelişim uzmanlarının görev yaptığı; engelliler, kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere toplumun her kesimine hizmet sunulan çoklu jenerasyon merkezinde çocuklar içinde özel kurslar düzenleniyor.

Merkezdeki çocuk kurslarına üç farklı branşta yeni kurs eklenecek. 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenecek akıl ve zeka oyunları, karakalem resim kursu ve eğlenceli bilim atölyesinin kayıtları başladı. Kurs kayıtları 26 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek. Kayıt yaptırmak isteyenler 0232 999 02 51 numarasını arayıp 1205 dahili numarasından detaylı bilgi alabilecek.

Sarnıç Toplum Merkezi’nde çocuk kurslarının kayıtları başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin