1. Haberler
  2. İzmir
  3. Satranç Kursu Turnuva ile sonuçlandı

Satranç Kursu Turnuva ile sonuçlandı

Balçova Belediyesi satranç kurslarına katılan öğrenciler arasında gerçekleşen turnuva, güzel görüntülere sahne oldu. İlkokul 3’üncü sınıf ile 7’inci sınıf arasında eğitim gören öğrencilerden oluşan kursiyerler, yaz tatili öncesi turnuvada ter döktü.

featured

Turnuva 65 yaş üstü vatandaşlara hizmet veren Olgun Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti. “Olgun Gençlik Merkezi Yılsonu Satranç Şenliği” adıyla düzenlenen turnuvaya 27 öğrencinin yanı sıra 65 yaş üstü 3 yarışmacı da katıldı. Olgun Gençlik Merkezi’nin kursiyeri olan 3 yarışmacı, turnuvaya katılmaktan memnun olduklarını, gençlik yıllarına geri döndüklerini belirttiler. Turnuva sonunda bir derecelendirme yapılmazken katılan her öğrenciye armağanlar verildi.

 Balçova Belediye Başkanı Onur Yiğit, turnuvaya katılan her öğrenciye teşekkür ederken yaz tatilinde keyifli zaman geçirmeleri dileğinde bulundu. Yiğit, yaz okulu ve benzer etkinliklerle Balçovalı çocukları ihmal etmeyeceklerini ifade etti. Turnuvaya Balçova Belediyesi Başkan Yardımcısı Bora Er de katılarak öğrencilere keyifli bir tatil dileğinde bulundu.  

Satranç Kursu Turnuva ile sonuçlandı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin