Soyer, belediye bünyesinde hizmet üreten şirketlerin yöneticileriyle buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediye bünyesinde hizmet üreten şirketlerin yöneticileriyle buluştu . Tüm çalışanlara gayretleri için teşekkür eden ve beş yıllık süreçte İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin fark yarattığını ifade eden Başkan Soyer, “Hiç kimsenin yüzünü yere eğdirecek, utanacağı bir şey yapmadık. İzmir’e şaibesiz tertemiz biz iz bırakmış oluyoruz” dedi.

featured

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinin yöneticileriyle buluştu. İzmir Marina’daki Nefes Restoran’da düzenlenen toplantıda Başkan Tunç Soyer, İzmir’in geleceği için çalışan şirket yöneticilerine teşekkür etti. Fark yaratan işler yaptıklarını söyleyen Başkan Soyer, “Sizlerle birlikte İzmir’e hizmet etmek çok büyük bir mutluluk. Türkiye’nin kasvetli ortamında ve sadece popülizmin hakim olduğu bir yerde sadece iyi şeyler yapma gayretiniz bence son derece kıymetli. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok zor günlerden geçtik. Tam bir sene önce 6 Şubat depremini yaşadık. Ama hep olağanüstü bir gayretle çalıştık. Büyükşehirler, sadece bir deprem bölgesiyle eşleştirilirken biz dört deprem bölgesinde çalışma yürüttük. Konteyner kentler kurduk” diye konuştu.

2Q==

“İzmir Büyükşehir Belediyesi ile diğer belediyeler arasında uçurum var”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerle örnek olduğunu ifade eden Başkan Soyer, “Bütün samimiyetimle söylüyorum ki 11 büyükşehir belediyesi içinde her anlamda en başarılı belediye İzmir Büyükşehir Belediyesi’dir. Bu beş yıllık döneme hangi perspektiften bakarsanız bakın bu sonuç değişmez. Altyapıda, sosyal hizmetlerde, tarımda, hangi açıdan bakarsanız bakın, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile diğer belediyeler arasında uçurum var. Burada tevazu göstermek olmaz, bu bir gerçek. Her birimiz bunun gururuyla hayatımızı devam ettireceğiz. Son nefesime kadar taşıyacağım bir gurur bu. İnsanı diğer canlılardan ayıran en büyük farklılık iz bırakma gayretidir. Bence yaptıklarımızla bunu sağladığımızı düşünüyorum” dedi.