1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Yavuz Kurt, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor

Yavuz Kurt, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor

Cumhur İttifakı'nın Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, seçim çalışmaları kapsamında ilçenin tarih kokan çarşılarından biri olan Kuyumcular Çarşı'sını ziyaret etti. Ardından, Cumhur İttifakı'nın Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki kadınlarla Manisa Öğretmenevi'nde Kadın Buluşması programında bir araya geldi.

featured

Kuyumcular Çarşı’sının tarihi atmosferinde gerçekleşen buluşmada, Yavuz Kurt esnaflarla samimi bir şekilde sohbet ederek çarşı içindeki ticaretin dinamikleri hakkında bilgi aldı. Aday, çarşı esnafının karşılaştığı sorunları anlamak ve çözüm önerilerini değerlendirmek amacıyla detaylı bir inceleme yaptı.

Esnaf ziyaretleri sırasında yapılan açıklamada Yavuz Kurt, “Kuyumcular Çarşı’sı, ilçemizin tarihinde önemli bir yer tutuyor. Burada bulunan esnafımızın ve çarşı sakinlerinin görüşleri bizim için çok değerli. Belediye başkanı olarak seçildiğimde, bu tarihi çarşının canlanması ve gelişmesi için çaba sarf edeceğim. Sizlerle birlikte daha güzel bir Şehzadeler inşa etmek için buradayım” dedi.

Kuyumcular Çarşı ziyareti, Yavuz Kurt’un seçim kampanyasındaki etkin ve samimi yaklaşımını bir kez daha ortaya koyarken, vatandaşlar da adaya ilgi göstererek sorularını sorma fırsatı buldular.

Cumhur İttifakı’nın Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki kadınlarla Manisa Öğretmenevi’nde Kadın Buluşması programında bir araya geldi. Programda, Kurt ilçedeki kadın seçmenlerle bir araya gelerek, kadınlara yönelik hazırladığı Taç Bina Kadın Yaşam Merkezi, Kadın Sığınma Evi gibi  projelerini paylaştı ve onların görüşlerini dinledi.