Çamlık Parkı adım adım tamamlanıyor

Efes Selçuk'un en gözde mahallelerinden biri olan Zafer Mahallesi’nde yer alan Çamlık Parkı'nda yapılan oyuncak grubu zemin çalışması ve eklenen kütüphane, öğrencilerin ve çocukların büyük ilgisini çekecek. Zemin çalışması ile birlikte oyuncak grubunun da tamamen yenilendiği Çamlık Parkı’nda ayrıca oturma grupları da yer alacak.

featured

ÇOK YAKINDA TAMAMLANACAK

Geçtiğimiz ay başlayan yenileme çalışmasında ilk olarak oyun gruplarının değiştiği bilgisini veren Efes Selçuk Belediyesi Fen İşleri Müdürü Doruk Temel, şimdi ise kütüphane çalışmasının tamamlandığını ve park alanına konulduğunu belirtti.

9k=

Belediye Fen İşleri Müdürü Doruk Temel, öğrencilerin rahat bir şekilde gelip ders çalışabilecekleri ve huzur veren bir ortamda kitap okuyabilecekleri alanın çok yakında tamamlanacağını belirtti.

Z

YENİLENEN OYUN GRUPLARI ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ

Çamlık Parkında oyun gruplarının yenilenmesinin çocukları mutlu ettiğini belirten vatandaşlar, ayrıca park içerisine oturma gruplarının da yapılacak olmasından dolayı da memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

9k=

Efes Selçuk Zafer Mahallesi’ndeki Çamlık Parkı, yenilenmiş oyuncak grubu, kütüphane ve oturma gruplarıyla yaz aylarında keyifli zaman geçirmek için ideal bir yer olacak.

Çamlık Parkı adım adım tamamlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin