Kuşadası Belediyesi’nden kapalı pazar yerine modern dokunuş

Başkan Ömer Günel, Kapalı Pazar Yerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer Günel, haftada 4 gün tezgahların kurulduğu alandaki asansörün komple yenilenerek yakın zamanda hizmete açılacağını söyledi.

featured

Kuşadası Belediye Başkanı Başkanı Ömer Günel, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde bulunan ve kentin en yoğun alışveriş trafiğinin yaşandığı Kapalı Pazar Yeri ziyaretinde önce hemşehrilerine sıcak çorba ikramında bulundu.

2Q==

Ardından tezgahları dolaşan Başkan Ömer Günel, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Fiyat etiketlerini inceleyip, ekonominin de nabzını tutan Başkan Ömer Günel, Türkiye’de her geçen gün artan enflasyon karşısında alım gücü giderek düşen Kuşadalıların dertlerini dinledi.

9k=

Kuşadası Belediyesi tarafından Kapalı Pazar Yerindeki eksikliklerin daha önce gerçekleştirilen çalışmalarla giderildiğini belirten Başkan Ömer Günel, “Bizim için esnaf ve hemşehrilerimizin konforlu, hjyenik ve güvenli bir ortamda satış ve alışveriş yapmaları çok önemli.

2Q==

Bugün yapacak olduğumuz yeni bakım çalışmaları hakkında hemşehrilerimize bilgilendirmede bulunduk. Kapalı Pazar Yerinde yer alan asansörü komple yenileyerek, en kısa sürede hizmete açacağız” diye konuştu.

Kuşadası Belediyesi’nden kapalı pazar yerine modern dokunuş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin