Mordoğan, levrek dostluğunda buluşturdu

Amatör balık avı ve deniz tutkunları hafta sonu boyunca 13. Mordoğan Levrek Avı Yarışması’nda bir aradaydı. Ülkenin dört bir yanından yurttaşların yanı sıra yabancı ülkeden çok sayıda katılımın olduğu etkinlikte, 1600’ü aşkın amatör balıkçı ve ailelerini ağırlayan Mordoğan’da kazanan “Mavi Vatan” duyarlılığı ve levrek dostluğu oldu.

featured

Nergis, Mandalina, Zeytin, Keçi Kırkım ve Börklüce gibi çok sayıda festival ve şenliğin adresi Karaburun, Mordoğan’da amatör balık avı meraklılarını buluşturan keyifli bir etkinliğin ev sahibiydi. ““Biz simite gevrek, dostluğa levrek deriz…” temasıyla gerçekleştirilen 13. Mordoğan Levrek Avı Yarışması, Dünya’nın dört bir yanından amatör balık avı tutkunlarını aynı kıyıda bir araya getirdi.

Nergis, Mandalina, Zeytin, Keçi Kırkım ve Börklüce gibi pek çok marka festivale imza atan Karaburun’da, amatör balıkçılık ve deniz alanında gerçekleştirilen en önemli buluşmalardan kabul edilen yarışmada, İspanya’dan Azerbaycan’a ABD’den Kanada’ya çok sayıda katılımcı olta attı.

1600’e yakın yarışmacının kayıt yaptırdığı 13. Mordoğan Levrek Avı Yarışması’nda, geceden sabaha süren heyecanlı ve keyifli saatler yaşayan katılımcıların yanı sıra, hafta sonunda havanın da güzel olmasıyla Mordoğan’a gelenlerin kentte yarattığı canlılık restoran ve otellerin dolmasına vesile oldu.