1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP Bayraklı adayı Önal’dan, gençlere müjde!

CHP Bayraklı adayı Önal’dan, gençlere müjde!

CHP Bayraklı’nın genç belediye başkan adayı İrfan Önal, gençlerle yaptığı buluşmalarda projelerini anlatıyor. Bayraklı’ya kazandıracakları ‘Bayraklı İnovasyon ve Girişimcilik Merkezi’ projesini anlatan Önal, “Bizler göreve geldiğimizde Bayraklılı gençlerin, sosyalleşebileceği, eğitimler alabilecekleri merkezler oluşturacağız” dedi.

featured

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, Bayraklı’ya yakışan projelerini açıklamayı sürdürüyor. Gün boyu yaptığı ziyaretlerle vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen CHP’nin Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, göreve geldiğinde neler yapacağını anlatıyor.

Gençlerle ilgili projelerini anlatan CHP’li İrfan Önal, “Gençlerimiz, sosyalleşmek için ya Bornova’ya ya da Karşıyaka’ya gitmek durumunda kalıyorlar. Bizler göreve geldiğimizde Bayraklılı gençlerin, sosyalleşebileceği, eğitimler alabileceği merkezler oluşturacağız. Bu merkezlerden birisi de Bayraklı İnovasyon ve Girişimcilik Merkezi olacak. Bu merkezde hem girişimcilere hem de gençlere geleceğe yönelik hizmetler sunulacak. Co- Working (Birlikte) çalışma alanları, Girişimcilik ve Teknoloji eğitimleri, Mentörlük programları, ulusal ve uluslararası ağlara erişim, kuluçka ve hızlandırma programlarıyla gençlerimiz bu merkezden yararlanacak” diye konuştu.

 

İSTİHDAM DESTEK OFİSLERİ

İstihdam konusunda da elini taşın altına koyacağını vurgulayan İrfan Önal, “İşsizlik her geçen gün artıyor. Gittikçe ağırlaşan ekonomik koşullarda iş bulmakta zorlanan yurttaşlarımız için bizler göreve geldikten sonra iş arayan ve işveren arasında kuracağımız ‘İstihdam destek ofisleri’ ile koordinasyonu sağlayacağız” dedi.

HALI SAHA MÜJDESİ!

Spor alanlarıyla ilgili de gençlere müjde veren Önal, “Gençlerimiz, değerli arkadaşlarım; Spor yapabileceğiniz alanları oluşturacağız. Fiziksel gelişimlerinizi tamamlayabileceğiniz merkezleri Bayraklı’da hayata geçireceğiz. Kuracağımız mahalle halı sahalarıyla hem spora hem de sporcuya destek sağlayacağız. Kuracağımız meslek edindirme kurslarıyla da gençlerin ilgisine ve yetkinlik alanına göre eğitim almalarını da sağlayacağız. 31 Mart sonrası yapacağımız ilk konsere de tüm gençlerimizi şimdiden davet ediyor, milli bayramlarımızı eskisi gibi görkemli kutlayacağımızın sözünü veriyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 

CHP Bayraklı adayı Önal’dan, gençlere müjde!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin