1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Erdoğan’dan Milletvekillerine, ‘Istakoz’ ve ‘Rolex’ çıkışı!

Erdoğan’dan Milletvekillerine, ‘Istakoz’ ve ‘Rolex’ çıkışı!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ıstakoz, Maldivler tatili ve Rolex saat paylaşımlarıyla tartışma yaratan milletvekillerine tepki göstererek, “Milletvekilinin, yediğiyle, içtiğiyle, oturduğuyla, taktığıyla, kılık kıyafetiyle daha dikkatli olması gerekmez mi? Benim bu konuda milletvekillerine ayrıca bir uyarıda mı bulunmam gerekiyor? Bunlar bilinemeyecek, akıl edilemeyecek şeyler değil” dedi.

featured

Hürriyet’ten Ebru Karatosun’un haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekillerinin ıstakoz, Maldivler tatili ve Rolex saat paylaşımlarına tepki gösterdi. 

Edinilen bilgilere göre Erdoğan’ın, “Milletvekili, konumu itibarıyla halkın her zaman gözünün önündedir. Yediğiyle, içtiğiyle, oturduğuyla, taktığıyla, kılık kıyafetiyle daha dikkatli olması gerekmez mi? Benim bu konuda milletvekillerine ayrıca bir uyarıda mı bulunmam gerekiyor? Bir milletvekiline yediğini, giydiğini paylaşma denilir mi? Bunlar bilinemeyecek, akıl edilemeyecek şeyler değil. Herkes milletvekilliği makamının sorumluluğunun farkında olmalı. Milletvekilleri, kendini bir vatandaş gibi konumlandıramaz. Ben herkes gibi saat takıyorum, herkes gibi yemek yiyorum diyemez” dediği ifade edildi.

Erdoğan’dan Milletvekillerine, ‘Istakoz’ ve ‘Rolex’ çıkışı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin