CHP seçmeninden Konak adayı Mutlu’ya zehir zemberek sözler!

Konak ilçesinde seçim çalışmaları yapan Konak CHP Konak adayı Nilüfer Mutlu Çınarlı gittiği her yerde seçmenlerle tartışması, agresif davranması ve vatandaşlara ters davranması seçimi çantada keklik gördüğü tavırları dikkatlerden kaçmadı.

featured

Seçim çalışmaları sırasında ilçedeki esnafları gezdiği sırada dem partili bir esnafı ziyaret eden Nilüfer Mutlu Çınarlı vatandaşın söylemleri karşısında kendisinin de Kemal Kılıçdaroğlu ‘nu yerden yere vurması parti örgütü içerisinde infiale neden oldu.

O konuşma videosu sosyal medyaya düşünce olanlar oldu. Toplumun her katmanından ve özellikle Kılıçdaroğlu’nu sevenler tarafından Nilüfer Mutlu Çınarlı’ya tepkiler yükselirken kendi partisi içerisinde Kılıçdaroğlu taraftarlarını çileden çıkardı.

“BU OLAYI ŞİDDETLE KINIYORUZ”

Haber merkezimizi arayarak düşüncelerini paylaşan chp ne gönül vermiş yüzlerce partili Nilüfer Mutlu Çınarlı’ yı protesto ettiklerini olayı şiddetle kınadıklarını söyleyerek şunları söylediler:

“Sen konuştukça gözlerim doluyor, seni gördükçe aklıma, Adalet, dürüstlük, erdemlik, Ahlak, bilgi, naiflik gelir. Sana baktıkça kalbim paramparça, çünkü kurulan Tuzaklar, saplanan hançerleri görüyorum, senin yolunda gitmek büyük bir onur SN. KILIÇDAROĞLU hainler umutlarımızı sattılar”

Sizi topluma mal eden, seni var eden insanı sırtından hançerlediniz. Senin Brütüs’den, Hınzır Paşa’dan bir farkın yok ki.! Allah bu toplumu senin gibi hırsı aklının önünde koşan vicdansızlardan korusun.! Yılanı affederim, seni asla…!!!

Yüzlerce mesaj göndererek düşüncelerini paylaşan parti örgütü üyeleri Nilüfer Çınarlı Mutlu’nun zaten parti Örgütü ile alakası yok seçim çalışmalarını bile kendi ekibiyle yapıyor meclis üyeleri listeleri yapılırken ömrünü bu parti örgütüne vermiş duayen isimleri bir önceki seçimlerde gece gündüz çalışan ve %63 alan ekibi tamamıyla sildi ve kendi kurduğu dar ekiple şimdiden başkan yardımcıları müdürler özel kalem ve belediye personelinin hepsinin tasfiyesi söz konu olacak dediler.

Bay Kemal’in yoluna yoldaşız. Temiz, ahlaklı, erdemli, dürüst siyaset işte bu kadar basit. İki gözümün Çiçeği …..

Diyerek düşüncelerini dile getiren parti örgütü üyeleri 31 mart ta sandıkta Nilüfer Çınarlı Mutlu ile hesaplaşacağız mesajını verdiler

NİLÜFER MUTLU ÇINARLI’NIN KILIÇDAROĞLU’ NU YERDEN YERE VURDUĞU İŞTE VİDEO

Oysaki daha 15 gün önce parti sözcüsü İzmir Milletvekili Deniz Yücel’in Çiğli İlçesi Belediye Başkan Adayı İZSU’ nun başarılı bürokratı Onur Emrah Yıldız’ın proje lansmanında “Kılıçdaroğlu’ nu seviyoruz, onun sözünü yerde bırakmayacağız” cümlesini ayağa kalkarak dakikalarca alkışlayan parti örgütü üyeleri de yaşanan skandala büyük tepki gösterdiler.

İŞTE O VİDEO

CHP seçmeninden Konak adayı Mutlu’ya zehir zemberek sözler!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin