1. Haberler
  2. Gündem
  3. MHP İzmir: ‘Atatürk’e Hakaret Edenler CHP Listesinde’

MHP İzmir: ‘Atatürk’e Hakaret Edenler CHP Listesinde’

featured

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı 28 Milletvekili Adayı ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren İl Başkanı Veysel Şahin, “Bütün Türkiye’de olduğu gibi insanımızın geleceğini düşünerek tek yürek halinde hemşehrilerimizin huzurundayız. Büyük de destek görüyoruz. Bütün çalışma arkadaşlarımız Milletvekili Adaylarımızın yanında ve arkasında. MHP Güneşi İzmir’den doğmaya başladı” dedi.

 

Seçimlerin tam manasıyla milli hedeflerde birleşen partilerle, küreselciler arasında geçtiğini de sözlerine ekleyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “CHP ve Zillet İttifakı’nın listelerine bakın, Atatürk’e hakaret edenlerin de, FETÖ’ye televizyon satanların da liste başında olduğunu göreceksiniz. Elbette İzmir’li hemşehrilerimizin buna bir cevabı olacak. Malum partiler ve malum zevat bundan çekindiği için zaten alana da inemedi. Aynı liste garabetini İP’te de göreceksiniz. Listelerine en üst seviyeden itirazlar geldi. İP üzerinde cambazlar savaşı var. Bu durum esas itibariyle İP’in durumunu da ortaya koyuyor. Siyaset Cambazları bir İP’te oynuyor.” Açıklamasını yaptı.

 

Başarılı Adaylarla Yola Çıktık

 

MHP İzmir Adaylarının özenle seçilmiş kariyerleri ve başarıları ile temayüz etmiş kişilerden oluştuğunu da vurgulayan İl Başkanı Şahin, “Adaylarımızdan milletvekili olanların TBMM çalışmalarına bir baksınlar, başarılarına, Türkiye ve İzmir için yaptıklarını herkes görecektir. Yeni Aday olanların ise hayat ve ihtisas konularındaki başarıları ortadadır. Onlar cambazlık veya çatışmacılık değil, önce ülkem ve milletim demek için yola çıkanlardır” dedi.

 

Lider Bahçeli Farkı…

 

İl Başkanı Şahin değerlendirmesini yaparken MHP ve Lider Devlet Bahçeli ile ilgili olarak da şunları söyledi.;  “Türk Siyasetinde Lider Devlet Bahçeli farkını görmek isteyenler, istikrara, bütün zorluklara ve saldırılara karşı gösterilen dirayete ve bunun sonucunda da Gökyüzünde Kızıl Elma’ya ve Siha’ya, yerde Altay Tankına, Mavi Vatan’da TCG Anadolu’ya; Uzayda Uydularımıza, İhracat başarılarımıza, üretim atılımlarımıza, Libya ve Suriye’deki zaferlerimize bakmalıdır.  İzmirliler de bunu görüyor, elbette değerlendirme ve tercihlerini de buna göre yapacaktır. Cumhur İttifakı 14 Mayıs’ta kazanacağı zaferle Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023 yılında Lider Ülke Türkiye Seferine çıkacaktır.” 

 

Soyer’e Yangın Sorusu

 

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin dün gece Narlıdere’de yaşanan yangınla ilgili olarak da; “İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye daire başkanlığının Narlıdere’de bulunan yerleşkesine 150 metre uzağında bir bölgede yangın çıkıyor. Düşünün ki yangın biterek sönüyor. Yanacak bir şey kalmadığı için sönüyor.  Allah’a çok şükür ki can kaybımız yok. Düşünüyor ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e soruyorum.  Niçin geç kalındı? Zamanında mı müdahale edilmedi? Kamuoyuna açıklama yapılmasını istiyoruz. Binada sabotaj mı var. Hızlı şekilde yanacak bir yapısı yok. Ağaç kaplama ama o kadar büyük hızda yayılacak, bitecek bir durumu da yoktu. Bir vatandaş olarak durumu merak ediyorum” 

 

Mahir Polat Laf Cambazlığı Yapmasın

 

CHP Milletvekili Mahir Polat laf cambazlığı yapmasın sadece şunların cevabını versin; 1) Yüksel Taşkın FETÖ’cü Taraf Gazetesi’nin Yazarı mıydı? 2)Yüksel Taşkın Atatürk’e hakaret etti mi? Tuncay Özkan Ulusalcı milli insanların sırtından devşirdiği televizyon kanalını FETÖ’ye sattı mı? Bunları cevaplasın yeter. Onun haddi Sayın genel Sekreter Yardımcımız Tamer Osmanağaoğlu’na yetmez. Esasen Mahir Bey hiçbir şekilde bizlere dil uzatacak konumda değildir! Laf cambazlığını bırakmalı FETÖ ve HDP ile dostluğunu sürdürmelidir.” ifadelerini kullandı.

MHP İzmir: ‘Atatürk’e Hakaret Edenler CHP Listesinde’

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Egesonhavadis ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin